Kategoriler
Haberler

Çift Ekranlı vivo NEX 2 ile Tanışın!

vivo NEX her ne kadar ülkemize giriş yapmasa da özellikle çentiksiz ve neredeyse çerçevesiz paneliyle büyük ilgi toplamıştı. Şimdiyse ardılı yola çıktı ve şirket resmi olarak web sitesinden cihazın ilk teaser’ını yayımladı. vivo forumlarında başlatılan çekilişte şanslı bir kişiye vivo NEX 2 bile veriliyor.

Çift Ekranlı vivo NEX 2 ile Tanışın!

Şirketin önümüzdeki günlerde büyük bir açıklama yapması bekleniyor. Bu tarih çekilişin bittiği 11 Aralık günü olabilir. Duyuruda yeni çift ekranlı telefonu NEX S2 ya da vivo NEX 2 adıyla görebiliriz. Weibo kullanıcısına göre telefonun özellikleri arasında 10 GB RAM ve 128 GB depolama alanı olacak.

vivo NEX 2 ya da S2’nin özel web sayfası üç farklı videoya sahip. Birincisi, arkadaki üçlü kamera düzeneği için bir teaser niteliğinde. YouTube’da yayınlanan ikinci video ise arka paneldeki ekranı ortaya koyuyor. Son teaser ise kamera düzeneğinin etrafındaki daire biçimli LED aydınlatma ile ilgili.

Cihazla ilgili ayrıntılı bilgi ve özellikler için şimdilik beklemedeyiz ancak vivo NEX 2 muhtemelen bir Snapdragon 845 yonga seti, ekran içi parmak izi tarayıcısı ve yeni özelliklerle donatılan FunTouch işletim sistemi ile gelecek. Ön taraftaki ekran AMOLED olacakken arkadaki LCD olabilir.

NEX 2 / NEX S2 ile ilgili en kuvvetli fiyat tahminleri 4498 yuan yani 650 dolar yönünde. Bu da Avrupa pazarı için 849 dolar demek. Tabii Çinli markaların telefonlarını Çin’de daha makul olarak fiyatlandırdığını düşünürsek diğer pazarlarda 1000 dolar seviyesi işten bile olmayacaktır.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum