Pocophone F1 Yavaş Çekim Desteği 960fps'e Ulaştı

REKLAMLAR

Pocophone F1 yavaş çekim desteği 960fps'e ulaştı. Xiaomi, beta test programına katılan kullanıcılar Pocophone F1 için MIUI 10.8.12.4 beta güncellemesini almaya başladı ve oldukça heyecan verici bazı özelliklerle birlikte geldi. Sözde 4K @ 60fps video kayıt modu henüz mevcut olmasa da çoğunlukla kamera özellikleri ile ilgili.

Pocophone F1 Yavaş Çekim Desteği 960fps'e Ulaştı

Pocophone F1 şimdi eskisinden daha değerli! Pocophone F1, 120fps ve 240fps video modları ile birlikte şimdi 960fps süper yavaş çekim desteği kazanıyor. Hepsi bu değil; Xiaomi, loş ışıklı senaryolar için yeni bir Süper Düşük Işık modu sunuyor. Farklı pozlamalarda 8 resim biriktiriliyor ve bunlar tek bir parlak fotoğrafta birleştiriliyor.

REKLAMLAR

Pocophone F1 Yavaş Çekim Desteği 960fps'e Ulaştı
Pocophone F1'e 960fps Yavaş Çekim Desteği

Başka bir küçük değişiklik ise Ayarlar menüsündeki Uygulamalar bölümünün yenilenmesini kapsıyor. Siz de bir beta test kullanıcısıysanız, OTA güncellemesini hemen şimdi indirebilirsiniz. Pocophone F1 beta güncellemesi boyutu yalnızca 184 MB ve görünüşe bakılırsa önemli özelliklerle geliyor.

REKLAMLAR

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...