Kategoriler
Haberler

Samsung Galaxy A8s Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Huawei, 17 Aralık’ta ekranın içine gömülü özçekim kamerasıyla nova 4’ü piyasaya sunacağını duyurmasından sadece birkaç saat sonra, Samsung Galaxy A8s çıkış tarihi 10 Aralık olarak açıklandı. İşte Samsung Galaxy A8s özellikleri ve fiyatı.

Samsung Galaxy A8s Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung Galaxy A8s Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Samsung Galaxy A8s Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Bu hareket elbette ki hiçbir şekilde tesadüfi değil. Delikli ekranı olan ilk telefonu çıkarmak için markalar arasındaki mücadele kasım ayının sonlarından bu yana devam ediyor. Bu noktada Samsung, Huawei’den daha hızlı davranarak yarışı kazanacak gibi görünüyor ancak her şey son anda değişebilir.

Hem nova 4 akıllı telefonu hem de Galaxy A8s akıllı telefonundaki delik ekranlar BOE şirket tarafından özel sipariş üzerine üretilen LCD’lerden oluşuyor. Ancak buna rağmen Samsung’un telefonununda kullanılan ekranın daha üst düzey olduğu iddia ediliyor.

Samsung Galaxy A8s özellikleri arasında 6.3 inçlik 2340×1080’lik 19.5:9 LCD ekran, 6 GB’a kadar RAM ve Snapdragon 710 yonga seti bulunuyor. Ekrana yerleştirilmiş 24 MP’lik bir özçekim kamerası ve arkada üçlü kamera düzeneği olması bekleniyor.

Galaxy A8s’nin arkadaki üç lensinden ilki derinlik algılama ve ikinci ise geniş açı görevini üstlenecek. Geriye kalan lensin alışılmış şekilde ana kamera özelliğine sahip olması bekleniyor. Samsung Galaxy A8s fiyatı henüz resmileşmedi ancak tahminler 3400 lira ve üzeri yönünde.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum