Kategoriler
Haberler

Samsung Galaxy S10 Çıkış Tarihi Netleşti

Samsung Galaxy S10 çıkış tarihi netleşti. Dünya çapında 5G servisinin normalden yavaş bir şekilde piyasaya sürülmesi, Samsung ve Apple için işleri alışılmadık derecede zor bir hale getiriyor ve bu da şirketlerin geleneksel amiral gemisi akıllı telefon modellerini yeniden gözden geçirmesini gerektirebilir.

Samsung Galaxy S10 Çıkış Tarihi Netleşti

Samsung Galaxy S10 Çıkış Tarihi Netleşti
Samsung Galaxy S10 Çıkış Tarihi Netleşti

İlk 5G çalıştıran iPhone serisinin 2020 yılında gün ışığını görmesi bekleniyorsa da, Galaxy muadili bir şekilde açıklandı. Samsung ve Verizon, ilk 5G’li akıllı telefonlardan birini çıkarmak için yaptıkları işbirliğini teyit etmeye hazır.

Bu adlandırılmamış cihaz (muhtemelen Galaxy S10) büyük olasılıkla Verizon’un, Moto Z3 sahiplerini yeni hücresel standart olan 5G’ye yükseltmesine izin verecek özel 5G Moto Mod’un ardından “2019’un ilk yarısında” pazara sunulacak.

Ne yazık ki bu Samsung Galaxy S10 modelinin 5G hızı hakkında henüz herhangi bir bilgi bulunmuyor ve toplamda altı kameranın olduğu bu modelin Verizon’a özel olarak piyasaya sürüleceği iddiaları neredeyse doğru. Ülkemizde benzer hamleler görülebilir.

Samsung Galaxy S10 çıkış tarihi için gelecek yılın ilk yarısını işaret edildiğine göre cihazı muhtemelen mayıs ayında raflarda göreceğiz.

Güncelleme: Yeni bilgilere göre cihazlar en erken mart ayı gibi çıkış yapmış olacak.

Bu arada Verizon ve Samsung, bu hafta Maui’de Qualcomm Snapdragon Teknoloji Zirvesi için bir konsept vitrin hazırlıyor. Burada Snapdragon 855 işlemcisi ayrıntılı olarak açıklanacak.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum