Kategoriler
Haberler

Samsung Galaxy S10+ Fiyatı, Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Samsung Galaxy S10’un geliştirilme süreci düşündüğümüzden daha ileri bir aşamada olabilir. Şirket, 4G versiyonundan bir ay sonra yani mart ayında piyasaya sürülecek olmasına rağmen 5G çalıştıran Galaxy S10+’ı şimdiden sergiledi. Samsung Galaxy S10+ fiyatı, özellikleri ve çıkış tarihi de belli oldu.

Samsung Galaxy S10+ Fiyatı, Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Her şeyden önce Galaxy S10 tasarımı itibariyle Galaxy S9’a çok benziyor. Telefonda çentik yok ve ekran deliği yok. Sadece normal çerçevelerden ibaret. İşte bu prototipe ait bazı çekimler:

Sırada Samsung Galaxy S10+’ın CAD tabanlı render’ları var. @OnLeaks tarafından sızdırılan görüntülerde ekranda bir delik bulunduğu ve bunun çift özçekim kameralarını barındırdığı görülüyor. Arkada ise Galaxy Note 9 üzerinde gördüğümüz üçlü kamera düzeneği mevcut. Cihazın çıkış tarihi için şubat ayı gösteriliyor.

Kavisli Süper AMOLED ekran 6.4 inç büyüklüğüne sahip ve altında saklanan bir ekran parmak izi okuyucusu (ultrasonik) bulunuyor. Tüm telefon 157.5 x 75.0 x 7.8 mm boyutlarında ve 3.5 mm kulaklık girişi ve alttan ateşlemeli hoparlörü yerli yerinde. Cihazın diğer özellikleri arasında güçlü Snapdragon 855 çipseti bulunuyor.

Birisi Galaxy S10+’a ait olduğunu iddia ettiği bir telefonun kutu açılımını gerçekleştirmiş. Arka aynı görünüyor, ancak önde üst ve alt çerçeveler bulunduğu göze çarpıyor. Telefonun açılış videosunu Weibo üzerinden izleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy S10+ Fiyatı, Özellikleri ve Çıkış Tarihi
Samsung Galaxy S10+

Samsung Galaxy S10+ fiyatı için paylaşılan ilk raporlar 7000 yuan yönünde. Bu da mevcut kur ile 1000 dolara eşit oluyor. Açıkçası eğer yalnızca yeni bir çipsete sahip olacaksa (Snapdragon 855) 1000 dolar fiyat etiketi telefonun fazla satılmasını sağlamayabilir. Zira gövde tarafında pek fark yok.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum