Android Telefonda Müzik Besteleme Uygulaması

REKLAMLAR

Bir müzisyen için yaratıcılık anının ne zaman geleceği belli değildir. Ne yazık ki müzisyenlerin stüdyonun dışında geçirmek zorunda oldukları bir hayatları var. Bu genellikle yaratıcılık sürecinin sekteye uğramasına ve önemli fırsatların kaçırılmasına neden olabiliyor. Neyse ki hreket halindeyken bile beste yapmanıza izin veren bir dizi güçlü Android uygulaması bulmak mümkün. İşte Android telefonda müzik besteleme uygulaması.

Android Telefonda Müzik Besteleme Uygulaması

Kendi ritimlerinizi yapmak istiyorsanız, remixLive Android etkileyici bir uygulama. remixLive, kullanıcıların döngüleri ve efektleri orijinal kompozisyonlara dönüştürmesini sağlıyor. Kullanıcı arayüzü, insanların çeşitli araçlara aşırı derecede kafa karıştırıcı olmadan kolayca erişebilmeleri için akıllıca düzenlenmiş.

REKLAMLAR

Android Telefonda Müzik Besteleme Uygulamaları
remixLive

Uygulamanın ücretsiz sürümü, kullanıcılara elli örnek döngü ve örneğe erişim sağlıyor. Bununla birlikte, başka ek örnek paketler de satın alınabiliyor. Döngüler ve örneklerle deneysel çalışmalar yapmaya ek olarak, remixLive, cihazınızın ekranını sanal davul pedi haline getiriyor. Bu, kullanıcıların kendi orijinal ritimlerini oluşturmasını sağlıyor. Kullanıcılar bu beat'leri daha sonra çeşitli araç ve efektlerle birleştirebiliyor.

İşte diğer önemli Android müzik besteleme uygulamaları:

REKLAMLAR

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...