Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android Telefonda Müzik Besteleme Uygulaması

Bir müzisyen için yaratıcılık anının ne zaman geleceği belli değildir. Ne yazık ki müzisyenlerin stüdyonun dışında geçirmek zorunda oldukları bir hayatları var. Bu genellikle yaratıcılık sürecinin sekteye uğramasına ve önemli fırsatların kaçırılmasına neden olabiliyor. Neyse ki hreket halindeyken bile beste yapmanıza izin veren bir dizi güçlü Android uygulaması bulmak mümkün. İşte Android telefonda müzik besteleme uygulaması.

Android Telefonda Müzik Besteleme Uygulaması

Kendi ritimlerinizi yapmak istiyorsanız, remixLive Android etkileyici bir uygulama. remixLive, kullanıcıların döngüleri ve efektleri orijinal kompozisyonlara dönüştürmesini sağlıyor. Kullanıcı arayüzü, insanların çeşitli araçlara aşırı derecede kafa karıştırıcı olmadan kolayca erişebilmeleri için akıllıca düzenlenmiş.

Android Telefonda Müzik Besteleme Uygulamaları
remixLive

Uygulamanın ücretsiz sürümü, kullanıcılara elli örnek döngü ve örneğe erişim sağlıyor. Bununla birlikte, başka ek örnek paketler de satın alınabiliyor. Döngüler ve örneklerle deneysel çalışmalar yapmaya ek olarak, remixLive, cihazınızın ekranını sanal davul pedi haline getiriyor. Bu, kullanıcıların kendi orijinal ritimlerini oluşturmasını sağlıyor. Kullanıcılar bu beat’leri daha sonra çeşitli araç ve efektlerle birleştirebiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Android için en iyi gökyüzü / uzay gözlem uygulamaları

İşte diğer önemli Android müzik besteleme uygulamaları: