Android Telefonda Para Dönüştürme Uygulamaları

REKLAMLAR

İster iş ister zevk için seyahat edin, aklınızdaki ilk şey o fincan kahvenin yerel para birimimizde kaç lira olduğu olacak. Bir satın alma işlemi yaptığınızda her seferinde zihinsel hesaplama yapmak yerine, rakamı yerel para biriminizde hızlıca öğrenmek için kullanabileceğiniz çok sayıda yararlı para dönüştürme uygulaması var. İşte Android telefonda para dönüştürme uygulamaları.

Android Telefonda Para Dönüştürme Uygulamaları

Aşağıdaki uygulamalar, konu hakkında ihtiyacınız olan bilgileri ve daha fazlasını size sunacaktır. Yerel para biriminin sayı ve grafiklere dökümünü ve seyahatiniz tamamlandığında tüm gezinin başlangıçta düşündüğünüzden daha az veya daha pahalı olduğunu anında görebilirsiniz.

Android Telefonda Para Dönüştürme Uygulamaları

REKLAMLAR

En popüler döviz dönüştürme uygulamalarından biri XE Döviz Çevirici bunu başarıyor. Güncellenmiş tasarımı, uygulamayı çok daha çekici bir hale getirdi ve aynı zamanda para göndermek de mümkün oldu. Ancak bunun için kayıt olmanız gerekiyor. Karşılaştırma sekmesinde, seçtiğiniz para biriminin market fiyatını ve pazar ortalamasını görebilirsiniz.

Sağ üstteki zile dokunarak, tercih ettiğiniz para biriminin düştüğü veya belirli bir tutarı aştığı durumlarda bildirim alabilirsiniz. Özelliği kullanmak için bir hesap oluşturmanız gerektiğini belirtelim. Grafikler sekmesine dokunduğunuzda ise son 10 yıl içinde paranızın ne kadar değer kazandığını (ya da kazanmadığını) anlayabilirsiniz. Bu bilgileri paylaşmak isterseniz, grafiklerin hemen üzerindeki paylaşım düğmesini kullanmak yeterli olacak.

Diğer benzer Android para birimi çevirme uygulamaları:

REKLAMLAR

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...