Kategoriler
Haberler

Delikli Ekranlı Huawei nova 4 Özellikleri

Huawei nova 4, 17 Aralık’ta, on gün içinde geliyor ve Huawei’in delikli ekranlı ilk ürünü ve bu anlamda dünyadaki ikinci telefon olacak. İşte delikli ekranlı Huawei nova 4 özellikleri.

Delikli Ekranlı Huawei nova 4 Özellikleri

Bu yüzden doğal olarak Huawei, telefonun duyurulmasına kadar geçen günlerde nova 4’ün olabildiğince fazla şekilde satın alınması için elinden geleni yapacaktır. Haliyle Samsung’un Galaxy A8’in spot ışığını olabildiğince çalması gerekecek. Huawei nova 4’ün ilk resmi video teaser’ı, bize cihaz hakkında iyi bir izlenim veriyor.

Nova 4, Huawei P20 Pro ile özellikle arkaya takılan üçlü lens sistemi ile bazı görsel benzerliklere sahip. Nova 4’ün ön tarafı, özçekim kamera için küçük bir delik ile neredeyse çerçevesiz bir ekran gibi görünüyor ve oldukça etkileyici.

Huawei nova 4 özellikleri arasında orta sınıf ve fiyat performans yönünden iddialı Kirin 710 yonga seti veya çok daha performanslı bir Kirin 980 yonga seti olması bekleniyor. Bir telefon için ikinci en önemli özellik olan RAM kapasitesi tarafında ise karşımıza 6 GB gibi bugün dizüstülerde bile bazen göremediğimiz bir değer çıkıyor.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum