Kategoriler
Haberler

İki Ekranlı vivo NEX Özellikleri

vivo basın mensuplarına 11 Aralık’ta Şanghay’da düzenleyeceği özel bir etkinlik için bir davetiye gönderdi. Son zamanlarda NEX 2 diye adlandırdığımız akıllı telefon nihayet resmi hale gelecek. Ancak isim, tamamen başka bir şey olabilir. İşte iki ekranlı vivo NEX özellikleri.

İki Ekranlı vivo NEX Özellikleri

Görüldüğü üzere davetiyede vivo yeni telefonunu “NEX Dual Display Edition” olarak adlandırıyor. Şu an kesin bir isim olup olmadığı belli değil ancak bu resmi bir davet olduğu için gerçeğe en yakın isimlendirme bu olacak gibi görünüyor.

Etkinlik Çin saatiyle 7:30 da gerçekleşecek. vivo NEX 2 (ya da NEX Dual Display Edition) özellikleri arasında 10 GB RAM, Snapdragon 845 yonga seti, Android 9 Pie işletim sistemi ve f/1.3 gibi ilgi çekici diyaframlı bir ana arka kameranın olması bekleniyor.

Birincil ekranda ses ekran yüzeyinden gelecek ve bu panelin boyutu 6.59 inç olacak. Arkada ise ikincil bir 5.5 inç ekrana sahip olacaksınız. Üç parmak hareketi ile ekranlar arasında geçiş yapabileceksiniz. Arkadaki ekranın hoparlör işlevi olmadığı tahmin ediliyor. Çıkış tarihi için beklemede kalın.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum