Kategoriler
Haberler

Üç Kameralı Lenovo Z5s Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Resmi olarak açıklandı; üç kameralı Lenovo Z5s gerçekten geliyor. Lenovo yeni amiral gemisi akıllı telefonunu 18 Aralık’ta Pekin’deki genel merkezinde ilan edecek. İşte Lenovo Z5s özellikleri.

Üç Kameralı Lenovo Z5s Özellikleri

Şirket Lenovo Z5s çıkış tarihi bilgisini resmi Weibo hesabı üzerinden bir dizi afişle duyurdu. Bu da daha önce sızdırılan 6 Aralık tarihini biraz daha geriye itmiş oldu.

Posterlerin kendileri pek bir özelliği açıklamıyor. Ancak Lenovo Z5s’nin bir özetini çıkarıyor; cihazın yüksek hız sunacağından ve arkada yer alan (Huawei P20 Pro’yu açıkça anımsatan) üçlü kamera dizilimine dikkat çekiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Android'de arama kayıtları ve kısa mesaj gizleme

Lenovo Z5s için iddia edilen özellikler arasında bir 6.39 inç ekran (muhtemelen çentiğe ya da kamera deliğine sahip olacak) ve 3,21 0mAh batarya kapasitesi bulunuyor. Lenovo Z5 Pro’dan yola çıkarsak yonga seti için Snapdragon 845 tahmini yapmak mümkün.

Ancak Z5 Pro gibi Z5s’nin Snapdragon 710 ile gelmesi durumunda Lenovo’nun Snapdragon 855’li başka bir cihazla ortaya çıkması gerekebilir. Her şeye rağmen Z5s’nin (isim de ele verdiği üzere) yüksek performanslı olacağına daha kesin gözle bakılıyor

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum