Kategoriler
Apps & Oyunlar

Yapay Zeka Fotoğraf Uygulamaları

Yıllar boyunca, bilim kurgu bize Yapay Zeka’nın (AI) harikalarını anlattı. Bugün, bu fotoğraf düzenleme uygulamaları, AI’nin bizim için bazı şeyleri nasıl değiştirebileceğinin harika şekilde gösteriyor. Konu bu kez fotoğraflarla ilgili. İşte yapay zeka fotoğraf uygulamaları.

Yapay Zeka Fotoğraf Uygulamaları

Cartoonify (Web): Fotoğrafı Çizim Haline Getirme

Fotoğrafınızı yükleyebileceğiniz çeşitli çevrimiçi hizmetler var ancak bu uygulama bir sanatçı gibi resmi çizime dönüştürüyor. Kendisinin robot bir sanatçı olduğunu hayal edin. Bir robot resminizi nasıl çizerdi? Cevabı Cartoonify’de var.

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi

DeepAngel (Web): Görseldeki Nesneyi Kaldırma

Google 2017’de düzenlenen bir konferansta, Google Fotoğraflar’da görüntüdeki herhangi bir nesneyi veya kişiyi sorunsuz bir şekilde kaldırabileceğiniz yeni bir özellik göstermişti. Bu özellik gerçek uygulamada hiç olmadı, ancak MIT’deki bir ekip bunun üzerinde çalışmış ve DeepAngel’ı yapmış.

Polarr Deep Crop (iOS): AI ile Fotoğrafı Akıllıca Kırpma

Polarr Deep Crop, profesyonel bir fotoğrafçının resimlerinizi nasıl kırpacağını gösterir. Kompozisyon fotoğrafta anahtardır. Bir resmi kırparken, iyi fotoğrafçılar neyin saklanacağını ve bir fotoğraftan neyin kaldırılacağını bilir. Nasıl kırpacağınızı öğrenmek istiyorsanız ya da sizin için eğitimli bir gözün desteğini arıyorsanız, Polarr Deep Crop’u deneyin.

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi

İndir: iOS için Polarr Deep Crop (Ücretsiz)

GoArt (Web, Android, iOS): Fotoğrafları Ünlü Tablolara çevirin

GoArt, fotoğrafları ünlü tablolara çevirmenize izin verir. Fotor, web’de olduğu gibi mobilde de resim düzenleme için popüler bir uygulamadır. Yeni GoArt özelliği, fotoğraflarınızı, ünlü bir sanatçının onları nasıl boyayacağına dair fikir veriyor.

İndir: Android ve iOS için GoArt (Ücretsiz)

Visionist (iOS): Fotoğraflar için İnanılmaz AI Sanat Stilleri

Visionist, resimleri sanata dönüştürmek için başka bir uygulama, ama bu kez ünlü tablolarla ilgili değil. Uygulamada mevcut farklı eski ve modern sanat stilleri var. Örneğin, stilize sanatsal bir resim içinde odağı ve bulanıklığı ayarlayabilirsiniz. Her stil için de üç soyutluk derecesi sunuluyor. Ayrıca, resmin yoğunluğunu, resmin açıklığını veya koyuluğunu da değiştirebilirsiniz. Ve en iyisi; iki stili birleştirerek, kendiniz yepyeni bir stil oluşturabilirsiniz!

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi

İndir: iOS için Visionist (Ücretsiz)