Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android Telefon Tam Şarj Olduğunda Uyarı Versin

Android telefon tam şarj olduğunda uyarı versin. Telefonunuzun ne zaman tam şarj olacağını belirlemek zordur. Telefonunuzun aşırı şarj edilmesi cihazınızı patlatmayacak olsa da %100’e ulaştıktan sonra şarjı kesmek iyi bir fikirdir.

Android Telefon Tam Şarj Olduğunda Uyarı Versin

Bu uygulama yalnızca telefonunuzun pilinin tamamen şarj edildiğini bildirmiyor aynı zamanda ekstra birkaç özellikle de geliyor. Örneğin, bildirimin tonunu kişiselleştirebilirsiniz, böylece her duyduğunuzda kulaklarınızı kapatmak zorunda kalmazsınız.

Full Battery & Theft Alarm

Full Battery & Theft Alarm çok kolay anlaşılır bir arayüze sahiptir. Uygulamayı açar açmaz, şarj yüzdesini görüntüler. Ayrıca telefonunuzun sıcaklığını, genel sağlığını ve pil doluncaya kadarki zamanı da gösterir.

Uygulamanın ayarlarına gitmek için sol üstteki hamburger simgesine dokunun. Orada tam pil seviyesini ve düşük pil seviyesini ayarlayabilirsiniz. Ayrıca telefonunuzun siz onaylamadan şarjdan çıkarılmasını önlemek isterseniz Anti-Theft alarm seçeneğine dokunmayı unutmayın.

Birisi telefonunuzu şarjdan çıkarırsa sinir bozucu bir alarm çalınıyor. Alarm yalnızca uygulamayı ilk yüklediğinizde ayarladığınız kod girilerek kapatılabiliyor. Böylece kişi telefonunuzu tekrar şarja takmak zorunda kalıyor. Uygulama, zaman ve tarihle birlikte şarj geçmişinizi de gösterir.