Kategoriler
Haberler

Vivo NEX Dual Display: Deliksiz Çentiksiz Telefon

Vivo, hızla ilerleyen Çin merkezli akıllı telefon üreticilerinden bir tanesi ve son yıllarda teknolojik yenilikler ve ileri görüşlü amiral gemisi tasarımlarıyla Batı’da çok fazla ilgi çekmeye başardı. Karşınızda deliksiz, çentiksiz telefon: Vivo NEX Dual Display.

Vivo NEX Dual Display: Deliksiz Çentiksiz Telefon

Dünyanın ilk ekran içi parmak izi okuyuculu telefonu piyasaya sürdükten ve Apex isimli üstten açılır kamera sistemini gerçeğe dönüştürdükten sonra, eksantrik şirket Çin’de deliksiz ve çentiksiz telefonu Vivo NEX Dual Display Edition telefonunu duyurdu.

Vivo NEX Dual Display

Ekran deliklerini, çentikleri ve evet, hatta üstten açılır veya kayar kamera mekanizmalarını unutun. Vivo NEX Dual Display, Nubia X gibi (O da Batı’da satılmıyor), çift ekranlı olarak geliyor. Ana ekran 6,19 inç büyüklüğünde ve 2340 x 1080 çözünürlükte büyük ölçüde konvansiyonel bir AMOLED ekrana benziyor. Diğer ekran ise öne bakan özçekim kamerası ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Vivo NEX Dual Display Edition

İkincil AMOLED paneli, biraz düşürülmüş 1920 x 1080 piksel çözünürlüğü ve oldukça kalın çerçeveler ile 5,49 inç büyüklüğünde, yani daha küçük. Üst çerçevesinde portrelerinizi güzelleştirmek ve aydınlatmak için 16 küçük LED bulunuyor.

Çin’de 725 dolar fiyat etiketine sahip olan Vivo NEX Dual Display Edition 128 GB dahili depolama alanı, 3500 mAh pil, kulaklık girişi, Snapdragon 845 yonga seti ve 10 GB RAM özellikleri ile geliyor. Cİhaz kutudan Android 9.0 Pie yazılımı (üzerine özel arayüz yüklü) ile çıkıyor.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum