Kategoriler
Haberler

Samsung Galaxy Note 9 Android 9.0 Pie beta güncellemesi

Samsung geçtiğimiz günlerde amiral gemisi telefonları için beta test programını başlattı ve Galaxy Note 9 bunlardan bir tanesi olduğundan, şu ana kadarki ikinci güncellemeyi aldı. Cihaz N960FXXU2ZRL6 sürümüne yükseliyor ve güncelleme 550 MB’nin üzerinde boyuta sahip görünüyor. Samsung Galaxy Note 9 Android 9.0 Pie beta güncellemesi detaylarına değinelim.

Samsung Galaxy Note 9 Android 9.0 Pie beta güncellemesi

En son çıkan Galaxy S9 / S9+ yamasına benzer şekilde, bu, önceki yazılım beta sürümünde rahatsızlık oluşturan problemleri ortadan kaldırıyor. Otomatik doldurma artık daha düzgün çalışıyor, Telefon uygulaması artık kilitlenmiyor, son uygulamalar menüsüne girdiğinizde YouTube uygulaması artık kapanmıyor ve çağrılar sırasında gecikmeler ortadan kalkıyor.

Buna ek olarak, OTA güncellemesi Google Aralık güvenlik düzeltme yamasını içeriyor ve beta olmayan Galaxy Note 9 sahiplerinin güvenlik yamalarını daha çabuk alacağını güvenle varsayabiliriz. Samsung Galaxy Note 9 Android 9.0 Pie beta güncellemesi detayları böyleydi. Gelişmeler için takipte kalın.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum