Kategoriler
Haberler

Samsung Galaxy S10 Lite Galaxy S9’dan Ucuz Olacak

Son zamanlarda Samsung Galaxy S10 ile ilgili çok şey duyuyoruz. Ancak şu ana kadar bir önemli detay bilinmiyordu; fiyat. İngiltere’den gelen bir bilgiye göre Samsung Galaxy S10 Lite Galaxy S9’dan ucuz olacak.

Samsung Galaxy S10 Lite Galaxy S9’dan Ucuz Olacak

Galaxy S10 Lite fiyatı 740 avrodan başlayacak ve geçen yılki Galaxy S9’dan 70 avro daha ucuz olacak. Ancak 1 TB hafızalı Galaxy S10 Plus ise temel modelin tam iki katına mal olacak.

Samsung Galaxy S10 Lite, S10 ve S10+

Açıklanan fiyatlar sterlinden avroya dönüştürüldüğünde resim daha net anlaşılıyor. Diğer taraftan uygulanan vergiler ve garanti kuralları nedeniyle Galaxy S10 Lite’ın ABD’de yine yakın rakamlardan satılacağını ön görebiliriz. Bu da karşımıza bir fiyat / performans ürünü çıkartıyor.

1 TB depolamalı Galaxy S10 Plus 5G destekleyen tek model olabilir. Bu modelin ekranı 6.7 inç büyüklüğünde olacak ve toplam altı kamera bulunacak (4 arka, 2 ön). 5G’li modelin şubat’taki etkinlikten sonra çıkış yapması bekleniyor.

Bu rapordan gelen ilginç bir diğer bilgi ise Samsung Galaxy S10’un diğer aygıtları kablosuz olarak şarj etmesini sağlayan Powershare özelliği sunacağı (tıpkı Huawei Mate 20 Pro gibi).

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum