Kategoriler
Haberler

Samsung Galaxy S10 Lite Özellikleri Ortaya Çıktı

Galaxy S10 ve Galaxy S10+, Samsung’un 2019’daki en iyi modellerini temsil etse de, Galaxy S10 Lite’in gerçekte en çok satan model olması şansı çok yüksek. Kavisli kenarlı bir paneli bulunmayacak olan S10 Lite yeni bir sızıntıya göre etkileyici bir ekrana sahip. İşte Samsung Galaxy S10 Lite özellikleri.

Samsung Galaxy S10 Lite Özellikleri Ortaya Çıktı

Galaxy S10 Lite koruyucu filminin fotoğrafı olduğu iddia edilen bu görüntüye bakılırsa önümüzdeki sene ilk kez son derece ince ve mükemmel yapılı çerçevelerle iddialı bir Samsung telefon bizi bekliyor. Bu uygun fiyatlı Samsung telefon Apple iPhone XR için iyi bir alternatif olacak.

Samsung Galaxy S10 Lite çerçeveleri

Premium Galaxy S10 ve Galaxy S10+ gibi, Galaxy S10 Lite da aynı QHD+ çözünürlüğe sahip bir Super AMOLED ekrana sahip olacak. Ancak, ana amiral gemileri gibi 19:9 en boy oranını kullanmak yerine, Lite varyantı biraz daha kısa 18.5:9 oranına sahip olabilir. Bunu Galaxy S9 serisine benzetebiliriz.

Bu nispeten küçük detaylara ek olarak, Galaxy S10 Lite’daki diğer farklılıklar sadece arka kamerayla ilgili: Galaxy S10 üç akra ve Galaxy S10+ dört arka kamerayla beklenirken S10 Lite iki arka kamerayla gelecek. Ayrıca 128 GB’lık dahili depolama alanı yerine 64 GB içermesi bekleniyor. Bunların dışında akıllı telefonun kardeşleriyle aynı olacağı düşünülüyor.

En muhtemel senaryoda Galaxy S10 Lite tanıtımı Galaxy S10 ve S10+ ile birlikte MWC 2019 yapılacak. Çıkış tarihi ise daha sonra Mart ayında olacak.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum