Kategoriler
Haberler

Samsung Galaxy S10 Ters Kablosuz Şarj Destekleyecek

Önceki haberimizde paylaştığımız gibi, İngiliz bir kaynak yeni Samsung Galaxy S10 üçlülerinin fiyatlarını ortaya çıkarmıştı. En ucuz Galaxy S10 Lite görünüşe bakılırsa S9’dan ucuz olacaktı. Şimdiyse aynı kanka Samsung’un ters kablosuz şarj destekleyeceği hakkında ufak bir bilgi paylaştı (Huawei Mate 20 Pro’daki gibi).

Samsung Galaxy S10 Ters Kablosuz Şarj Destekleyecek

Samsung Galaxy S10 Tersine Kablosuz Şarj Destekleyecek

Yeni sızıntıya göre, ters kablosuz şarj Lite sürümü dahil olmak üzere üç Galaxy S10 cihazında ortak özellik olacak ve buna “Powershare” denilecek. Ama biz her nasılsa teknolojinin kullanılabilirliğinden şüpheleniyoruz. Sonuçta, standart kablosuz şarj hala oldukça yavaş ve bunu göz önüne alırsanız, Galaxy S10’u telefonunuzu kullanarak başka bir cihazı şarj etmek muhtemelen daha da yavaş olacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Android'de arama kayıtları ve kısa mesaj gizleme

Belki de Samsung, Huawei’in ters kablosuz şarj özelliğinden daha etkili bir çözümle gelmiş olabilir. Bunun hakkında konuşmak için henüz çok erken. Ancak en kuvvetli ihtimalle bir tür pazarlama seçeneği olarak eklenmek istenmiş olabilir. Böylece Samsung sunumlarında ve reklamlarında Galaxy S10’un Powershare özelliğine vurgu yapabilecek.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum