Kategoriler
Haberler

LG V40 ThinQ ve G7 ThinQ’ya 200 Dolar İndirim

LG V40 ThinQ ve G7 ThinQ’ya 200 dolar indirim! LG, 16 Aralık’ta Amazon üzerinden bazı üst düzey akıllı telefonları için büyük indirimler yapmayı planlıyor. Promosyon, tek bir akıllı saat ve iki akıllı telefonu kapsayacak.

LG V40 ThinQ and G7 ThinQ’ya 200 Dolar İndirim

LG V40 ThinQ and G7 ThinQ'ya 200 Dolar İndirim

LG V40 ThinQ and G7 ThinQ’ya 200 Dolar İndirim

Sınırlı bir süre için, müşteriler LG V40 ThinQ akıllı telefonunu Amazon’da 200 dolar indirimle satın alabilecekler. LG G7 ThinQ ise şirketin bir diğer üst düzey akıllı telefonu olarak 150 dolar indirime girecek. Ayrıca, şirketin LG Watch W7’si şu anda Amazon’da 200 dolar gibi büyük bir indirime girmiş durumda. Bu indirim 22 Aralık’a kadar sürecek.

İlginizi Çekebilir:  Yazı yazarken titreşimi kapatma

LG V40 ThinQ ve G7 ThinQ ile ilgili fırsatlar 16 Aralık’tan 29 Aralık’a kadar Amazon’da devam edecek. Tabii ki, her iki telefon kilidi açık olarak gelecek. Yani dünyadaki her operatörün hattıyla normal bir şekilde çalışabilecek.  LG’nin küresel pazar payının son birkaç yılda önemli ölçüde küçülmesine rağmen, şirket ABD’de iyi satışa rakamlarına ulaşıyor. Apple ve Samsung’un ardından ülkede üçüncü büyük akıllı telefon şirketi durumunda.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum