Kategoriler
Haberler

Samsung Galaxy S10 Ekran Koruyucusu Sızdı

2019’un en çok beklenen akıllı telefonlarından biri olan Samsung Galaxy S10’un nasıl bir ekran tasarımına sahip olacağı aşağı yukarı belli olmaya başladı. Son olarak Galaxy S10 ekran koruyucusu sızdı ve özçekim kamerası için ayrılan ekran deliği doğrulandı.

Samsung Galaxy S10 Ekran Koruyucusu Sızdı

Samsung Galaxy S10 Ekran Koruyucusu SızdıSamsung Galaxy S10 Ekran Koruyucusu Sızdı
Samsung Galaxy S10 Ekran Koruyucusu

Kamera için ekranda delik açma fikri her ne kadar çentikli ekran fikrine göre daha mütevazi olsa da şüphe yok ki her akıllı telefon kullanıcısı ekranın bir kısmının kullanılamaz olmasından hoşlanmıyor. Oppo bu anlamda Find X ile geçtiğimiz yıl önemli bir ekran tasarımına (çerçevesiz ve çentiksiz ekran) imza atmış olsa da cihazın ilk başta Batı’da satışa sunulmaması olması tanınmasına yardımcı olmadı. Zira Oppo, Türkiye’ye de yeni giriş yapacak.

İlginizi Çekebilir:  Android'de arama kayıtları ve kısa mesaj gizleme

Galaxy S10 ve Galaxy A8s karşılaştırması

Samsung Galaxy A8s, Infinity-O ekranı ile duyurulduğu ilk zamandan bu yana epey merak uyandırdı. Ancak bazıları deliğin oldukça büyük olduğunu öğrendiklerinde hayal kırıklığına uğradılar. Şimdi Galaxy S10 ile ilgili yeni bir sızıntı, kamera deliğinin A8s’deki gibi büyük olmayacağını gösteriyor.

Samsung Galaxy S10 Ekran Koruyucusu Sızdı
Samsung Galaxy A8s’nin kamera deliği

Ünlü Samsung sızıntılarına imza atan bir kaynaktan gelen paylaşım, Galaxy S10’un cam koruyucusuna işaret ediyor. Koruyucuya bakıldığında Galaxy S10’da kamera deliğinin Galaxy A8s’dekinden ufak olduğu anlaşılıyor; en azından Galaxy A8s ile kıyaslandığı yukarıdaki iki fotoğraftan görebildiğimiz kadarıyla böyle.

İlginizi Çekebilir:  iOS 16 desteklemeyen iPhone ve iPad modelleri

Ek olarak, bu fotoğraflı sızıntı, Samsung Galaxy S10 modelinin 6.1 inç ekran boyutunu doğruluyor. Aynı zamanda gövde ölçüsü bakımından yalnızca bir Galaxy S8 kadar büyük olacağını gösteriyor. Bu da tek elle kullanımda zorluk çıkarmayacak demek. Samsung Galaxy S10 2019’un en iyi kompakt telefonu olabilir.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum