Kategoriler
Haberler

Huawei P30 Pro 4 Kameraya Sahip Olacak

Huawei P30 Pro yüksek ekran gövde oranına sahip akıllı telefonlardan biri olmak için geliyor. Telefonun ekran koruyucusunun nasıl görüneceği geçtiğimiz saatlerde ortaya çıktı. Su damlası çentik ile gelecek olan Huawei P30 Pro yeni bir iddiaya göre 4 kameraya sahip olacak.

Huawei P30 Pro 4 Kameraya Sahip Olacak

Huawei P30 Pro 4 Kameraya Sahip Olacak
Huawei P30 Pro 4 Kameraya Sahip Olacak

Ekran koruyucusuna dair ilk tahminler P30 Pro’nun yaklaşık %85 ekran – gövde oranına sahip olacağı yönündeydi. Şimdi ilginç bir kamera iddiasının ortaya atıldığı görülüyor. Huawei, üçlü kamera sistemi bulunan P20 Pro’yu piyasaya Mart 2018’de piyasaya sürmüştü ve bu cihazla büyük bir geri dönüş yapmıştı. Şimdilerde üç lensli telefonlar norm oldu. Bu nedenle Çinli üretici Huawei P30 Pro’yu 2019 birinci çeyreğinde dört kameralı bir düzenekle getirmeyi planlıyor.

Kılıf üreticisi Olixar’a göre Huawei P30 ekstra bir kameraya sahip. Bu da telefonun ikili kamera düzeneninden üçlü kameraya geçmesini sağlıyor. Huawei P30 Pro resimleri halihazırda ön siparişleri kabul etmeye başlayan MobileFun tarafından ortaya çıkarıldı. Cihaz Olixar’ın silikon kılıfı kullanılırken görüntülenmiş. P30 Pro’da söz konusu dört kamera dikey olarak konumlandırılacak.

Huawei P30 Pro kılıflarında parmak izi okuyucusu için herhangi bir kesit görülmüyor. Ancak çift flaş ve kameralar için ayrılan kesitin oldukça büyük olduğu söylenebilir. Her şeye rağmen tüm ipuçları P30 Pro’nun ekran içi parmak izi okuyucusu ile geleceği yönünde. P30 Pro’nun Oppo R17 ile aynı paneli kullandığı düşünülüyor.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum