Kategoriler
Haberler

Honor View 20 Ekranı, Fiyatı ve Özellikleri

Honor View 20 ekranı, fiyatı ve özellikleri belli oldu. Huawei’in yan kuruluşu Honor önümüzdeki çarşamba günü Çin’de Honor View 20 adıyla yeni amiral gemisi telefonunu tanıtıyor. Duyuruya henüz birkaç gün daha var cihazın birçok özelliği şimdiden ortaya çıktı.

Honor View 20 Ekranı, Fiyatı ve Özellikleri

Honor View 20 Ekranı, Fiyatı ve Özellikleri
Honor View 20 ekranı

Cihaz Çin pazarında View 20 adını taşırken diğer marketlerde Honor V20 olarak adlandırılabilir. En son sızıntılar ve söylentiler, Honor V20 Maserati Edition adında bir telefona işaret ediyor. Bu özel sürüm telefon temel modelden daha farklı bir donanıma ve dizayna sahip olacak. Dolayısıyla Honor View 20 fiyatını ve kaç bellek kombinasyonunun olacağını da öğrenmiş bulunuyoruz.

Honor View 20 İçin 48 MP Kamera İddiası

Ortaya çıkan görüntüler yalızca Maserati Edition sürümünü göstermiyor aynı zamanda Honor V20’nin arka kamera düzenini de gözler önüne seriyor. Arkada bir flaş ve üç kamera lensi olduğu dikkatleri çekti. Huawei daha önce Mate RS Porsche Design ve Huawei P20 Pro telefonlarını aynı etkinlikte tanıtmıştı.

Honor View 20 arka kamera düzeni

Honor View 20 halihazırda Çinli Vmall web sitesinde satışa sunuldu. Daha doğrusu ön siparişleri başladı ve Weibo’da bir kullanıcı telefonun 6 GB RAM ve 64 GB dahili depolama özelliklerine sahip sürümünün 2800 yuan ya da 405 dolar ve 6 GB + 128 GB sürümünün ise 3300 yuan veya 480 dolar olacağını gösterdi

Honor View 20 fiyatı ve özellikleri

Honor View 20 Charm Blue ve Midnight Black renklerine sahip olacak. Çıkış tarihi ise 26 Aralık olarak açıklanmış Telefonun Türkiye’ye gelip gelmeyeceği şu an için merak konusu. Huawei’in amiral gemisi telefonu Kirin 980 yonga setine sahip olacak ve kutudan Android 9.0 Pie işletim sistemi ile çıkacak.

Telefonda yeni ana akım olan özçekim kamerası için ayrılmış bir ekran deliği bulunuyor. Diğer ilgi çeken özellikler arasında 48 MP arka kamera iddiası bulunmakta. Zira telefonun arka kapak tasarımında en üstte tek bir lensin ayrı olarak bulunduğu görülüyor. Bu o söz konusu lens olabilir. Honor View 20 ekranının en az 6 inç olduğu tahmin ediliyor.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum