Kategoriler
Haberler

Çerçevesiz LG Tableti Merak Uyandırıyor

Çerçevesiz LG tableti merak uyandırıyor. LG, halen piyasaya yeni tablet sunan pek az şirketten biri. LG’nin tabletleri temel olarak orta seviye segmenti hedeflemesine rağmen, Güney Koreli şirket için hâlâ önemli bir gelir kaynağı gibi görünüyor.

Çerçevesiz LG Tableti Merak Uyandırıyor

Yeni kablosuz klavyeli LG tableti

Apple ve Samsung tablet pazarının hakimi durumunda. Ancak LG tabletlerden hâlâ kâr ediyor gibi görünüyor. Zira telefon pazarında son zamanlarda aradığını bulamayan markanın tabletlere yatırım yapmaya devam ediyor olması önemli. LG’den gelen yeni bir çerçevesiz tablet tasarımı büyük merak uyandırıyor. Tasarım 14 Aralık’ta KIPO (Kore Fikri Mülkiyet Ofisi) için sunulan bir patent görselini kapsıyor.

LG’nin yaklaşmakta olan tableti, çerçevesiz tasarım ve çıkarılabilir kablosuz klavye özelliklerine sahip olabilir. LetsGoDigital ekibi tarafından tespit edilen patent, çıkarılabilir bir kablosuz klavyeye sahip gibi görünen, çerçevesiz bir tableti gösteriyor.

Kablosuz klavye ve çerçevesiz tablet iki farklı tasarım patentinde gösterilmiş. Ancak aynı paketin parçası olmaları muhtemel. Daha da önemlisi, bu ortalama bir LG tabletine benzemiyor. Zira daha çok Apple ve Samsung’un üst düzey ürünlerine karşı rekabet etmesi için tasarlanmış birinci sınıf bir ürün izlenimi uyandırıyor.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum