Kategoriler
Haberler

LG G7 ThinQ Alana İkincisi Verizon’da Bedava

Düşük fiyatlı bir 2018 amiral gemisi telefon arayanlar için ABD’li Verizon’da LG G7 ThinQ ile ilgili oldukça önemli bir fırsat var. Ülkenin en büyük operatörünün bu yeni kampanyasından mevcut ya da yeni tüm hat sahipleri yararlanabiliyor. Verizon Cihaz Ödeme planını kullanarak LG G7 ThinQ ürününü satın alanlar 24 ay 31,25 ABD Doları hat ücreti ödemek yerine ayda 15,33 ABD Doları ödüyor.

LG G7 ThinQ Alana İkincisi Verizon’da Bedava

LG G7 ThinQ Alana İkincisi Verizon’da Bedava

Ve dahası var. Sepetine ikinci bir LG G7 ThinQ ekleyenlerin ise 24 ay boyunca faturalarından 31,25 dolar düşülüyor. Bu da ikinci LG G7 ThinQ’yu bedava yapıyor. Bunun için farklı bir hat eklemek gerekiyor ve fatura indirimi bir ila iki faturalandırma döneminden sonra devreye giriyor. Telefonla çok fazla fotoğraf çekmeyi sevenler içinse LG V40 ThinQ için benzer bir teklif sunulmuş.

İlginizi Çekebilir:  Yazı yazarken titreşimi kapatma

Arkada üç ve önünde iki kamera bulunan LG V40 ThinQ normalde Verizon’dan 979,99 ABD Doları veya 24 aylık 40,88 ABD Doları ödeme karşılığında satın alınabiliyor. Ancak başka bir operatörden geçiş yaparsanız veya yeni bir akıllı telefon satın alırsanız telefonu 24 ay boyunca ayda 20,42 ABD Doları karşılığında satın alabilirsiniz. İkinci bir telefon eklemek isterseniz Verizon, ikinci LG V40 ThinQ’nun fiyatından 750 dolar düşüyor. Bu da 24 ay boyunca ödenecek fiyatı 9,58 dolara düşürüyor.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum