Kategoriler
Haberler

Oyun Telefonu Xiaomi Play Özellikleri Belli Oldu

Oyun telefonu Xiaomi Play özellikleri belli oldu. Xiaomi, Play akıllı telefonunu 24 Aralık’ta tamamen yeni bir seri olarak tanıtıyor. Bir şirket yetkilisi, Çinli kaynaklara telefonun yanında 10 GB internet paketi ile geleceğini söyledi. Bu mobil oyuncuların kotayı dert etmeden oyun oynamaya devam etmeleri için düşünülmüş. 10 GB veri paketi için ekstra bir ücret ödenmiyor.

Oyun Telefonu Xiaomi Play Özellikleri Belli Oldu

Xiaomi Play
Oyun telefonu Xiaomi Play özellikleri bell oldu

Xiaomi Play, şirketin Pocophone F1 ve Honor Play gibi bütçe dostu oyuncu telefonlarına verdiği bir cevap olacak. Zira uygun fiyatlı oyun telefonu piyasası büyük oranda bu iki amiral gemisi cihaz etrafında dönüyor. Tabii bir de LG G7 ThinQ olduğu söylenebilir. Xiaomi Play özellikleri de bu anlamda ortaya çıktı.

Xiaomi Play

Xiaomi Play su damlası çentik ile gelecek. Büyük çentikten hoşlanmayanlar için iyi bir haber. Zira hem Honor Play hem de Pocophone F1 genişçe bir çentiğe sahip. Xiaomi Play ekranı Full HD çözünürlük destekliyor. Boyutu itibariyle 5.84 inç olacak. RAM tarafında Play, 3/4/6 GB RAM ve depolama tarafında 32/64/128 GB seçenekleri. Bataryası ise 2900 mAh. Çıkış tarihi henüz netleşmedi.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum