Kategoriler
Aksesuarlar

Samsung Galaxy Home Akıllı Hoparlörü Duyuruldu

Galaxy Note9’un Ağustos ayındaki duyurusunun ardından Samsung ilk akıllı hoparlörü, Galaxy Home hakkında küçük bir konuşma yaptı. Bu açıklamadan beş ay sonra, ürün hala piyasaya çıkmayı bekliyor. Ancak gelişmelere bakılırsa Samsung Galaxy Home akıllı hoparlörü markete girmeye hazır olabilir.

Samsung yanlışlıkla yeni akıllı hoparlörünün satış tarihini açıkladı - LOG

Samsung Galaxy Home Akıllı Hoparlörü Duyuruldu

Şimdiye kadar bilinen tek şey, yeni akıllı hoparlörün siyah olacağı (şaşırtıcı şekilde) ve model numarasının SM-V310 olarak geçeceği yönündeydi. Bunu, orijinal Galaxy Home’un model numarası olan SM-V510 ile karşılaştırdığımızda, yeni Galaxy Home hoparlörünün daha küçük ve / veya daha hesaplı olacağına dair mantıklı bir sonuca varabiliriz.

Orijinal Galaxy Home, AKG ve Harman hoparlörlere, 8 uzak mesafeli mikrofona ve Bixby asistan desteğine sahipti. Yeni SM-V310’da belki bir veya iki mikrofon çıkarılabilir, hoparlörler AKG ve Harman markasını taşımayabilir ve adı ise V510 yerine V310 olabilir. Bu noktada sadece spekülasyonlar yapabiliyoruz. Ancak önümüzdeki ocak ayında düzenlenecek CES 2019’da yeni Galaxy Home hakkında daha fazla bilgi alabiliriz.

Samsung Galaxy Home V510 özellikleri:

  • Bixby asistan desteği
  • 8 adet geniş alan mikrofon
  • 6 adet AKG ve Harman hoparlör
  • Çevresel ses için 1 subwoofer