Kategoriler
Haberler

Samsung Galaxy S10 Lite İşte Böyle Görünüyor

Bir kılıf üreticisinden alınan özel bir işlenmiş görüntüye bakılırsa Samsung Galaxy S10 Lite aşağıdaki gibi görünecek. Kılıf görseli, S10 Lite’ın görünümü hakkında kabaca bir fikir veriyor. Ekranı Galaxy A8s ile benzer olacak.

Samsung Galaxy S10 Lite İşte Böyle Görünüyor

Samsung Galaxy S10 Lite İşte Böyle Görünüyor
Samsung Galaxy S10 Lite İşte Böyle Görünüyor

İşlenmiş görüntüye göre özçekim kamerası Galaxy S10 Lite’ın ekranında yer alan küçük bir deliğe gizlenecek. S10 Lite her yönden ince bir çerçeveye sahip olacak. Telefonda 3.5 mm kulaklık girişi bulunacak. Parmak izi okuyucusu ise gövdenin sağ yanına yerleştirilecek. Alışılmış şekilde yeni Galaxy S10 Lite telefonu Super AMOLED ekran yerine LCD ekranla gelecek.

Diğer Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus telefonları ise Super AMOLED panele ve aynı zamanda çift özçekim kamerasına sahip olacak. Çift özçekim aynı zamanda daha yüksek ekran deliği demek. Galaxy S10 Lite’ın arka tarafında çift ana kamera olması bekleniyor. Telefonun ekranı 5.8 inç büyüklüğünde olacak ve çipseti Exynos 9820 adını taşıyacak. Bazı marketlerde bu Qualcomm Snapdragon 855 yolacak.

Telefonun renk seçenekleri arasında Yeşil, Sarı, Beyaz, Siyah ve Mavi olması bekleniyor. Gerek bol renk seçeneği gerekse LCD ekranı ile Samsung’un yeni S10 Lite’da iPhone XR’nin yolundan gideceği görülüyor. Daha düşük fiyata yüksek performans sunan bir telefon bizleri bekleyecek. Super AMOLED ile LCD ekran arasındaki farkları görmek oldukça ilginç olacak. Aynı zamanda şarj tüketimi de merak edilecek.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum