Kategoriler
Apps & Oyunlar

Telefonda En İyi Fitness Uygulamaları

Uygulamalar, nasıl egzersiz yaptığımız da dahil olmak üzere hayatımızın neredeyse her yönünü daha kullanışlı hale getiriyor. Belirli egzersizler için bir fitness tracker’a veya belirli bir donanıma ihtiyaç duymak çoğu zaman istenmeyen bir durum olarak kabul ediliyor. Neyse ki telefondaki en iyi fitness uygulamaları burada yardımımıza koşuyor.

1. You are Your Own Gym

Uygulamanın isminin de belirttiği gibi, vücudunuz bir antrenman için ihtiyacınız olan tek şeydir. Fitness eğitmeni ve yazar Mark Lauren’den egzersiz planları içeren uygulama en popüler fitness uygulamaları arasında kabul ediliyor.

2. BodBot

Telefonda En İyi Fitness Uygulamaları

Teknik olarak, BodBot ekipman kullanan egzersizleri içerir. Ancak, kurulum sırasında uygulamayı yalnızca vücut ağırlığı egzersizleriyle sınırlandırabilirsiniz. BodBot, yüksek düzeyde kişiselleştirme özellikleriyle göze çarpıyor. Uygulama odaklanmanız gereken vücut kısımlarını belirleyebiliyor.

3. Freeletics Bodyweight

Freeletics, çeşitli egzersizler sunar. Ancak vücut ağırlığı antrenmanlarına adanmış olması asıl özelliğidir. Uygulama, sizin için en uygun egzersiz programlarını önermek için yaşınız, ilk üç antrenman hedefiniz, fitness seviyeniz ve BMI’nız gibi ayrıntıları kullanır.

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi

4. 8fit

Ücretsiz olmasına rağmen, 8fit bazı ücretli egzersiz uygulamalarını utandırmak düzeyde çeşitli kaliteli programlar ve egzersizler içerir. Uygulama, egzersiz önizlemeleri ve egzersizlerinizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan açıklamalar içeriyor.

5. Seven

Eğer zaman sizin için önemliyse Seven, vücut ağırlığı antremanı için harika bir seçenek. Uygulama, herhangi bir ekipman gerektirmeyen yedi dakikalık egzersiz programları sunar ve bu sayede küçük seanslarla zindeliğinize zaman ayırmanızı kolaylaştırır.

6. Keep

Keep, harika egzersiz seçimleri ve sosyal özellikleri sayesinde, Google Play Ödüllerinde 2018’in en iyi kendini geliştirme uygulamaları arasında seçildi. Keep’teki egzersizlerin çoğu ücretsiz olarak kullanılabilir. Bununla birlikte, aynı zamanda bir abonelik yoluyla sunulan premium egzersiz programlarına sahiptir.

7. Home Workout – No Equipment

Tamamen ücretsiz egzersiz uygulamalarından biri. Aslında, yalnızca tek bir uygulama içi satın alma sunuyor ve o da reklamları engellemeye yarıyor. Uygulama hem yeni başlayanlara hem de ileri düzey kullanıcılara hitap ederken, en zorlu egzersiz uygulamalarından biridir. Bir haftada tamamlamak istediğiniz egzersiz sayısı için hedefler belirleyebilir ve animasyonlu anlatımlara bakabilirsiniz.