Kategoriler
Haberler

Samsung Galaxy S8, Galaxy S8 Plus ve Galaxy Note 8 Android Pie beta güncellemesi

Samsung, çoğu modele Android 9 Pie güncellemesinin bir parçası olarak gelecek olan One UI arayüzü için gerçekten çok çalışıyor. Yeni Samsung arayüzü kesinlikle kasım ayındaki son Samsung Geliştirici Konferansı’nın en önemli özelliği oldu. Android Pie güncellemesi bu anlamda Samsung S8, Galaxy S8 Plus ve Galaxy Note 8 modellerinde merakla bekleniyor.

Samsung Galaxy S8, Galaxy S8 Plus ve Galaxy Note 8 Android Pie beta Güncellemesi

Samsung Galaxy S8, S8+ ve Note8 Android Pie beta güncellemesi
Samsung Galaxy S8, S8+ ve Note8 Android Pie beta Güncellemesi

Bunun bir parçası olarak, İngiltere, Fransa, Polonya ve Almanya da dahil olmak üzere belirli pazarlardaki Samsung Galaxy S9, Galaxy S9 Plus ve Note 9 telefonları Pie Beta programına katılabiliyorlar ve işletim sistemini erkenden test etme imkanı buluyorlar. Ancak Galaxy S8 serisi unutulmuş değil.

İlginizi Çekebilir:  iPhone 14 hakkında her şey

Telefonlar bir süredir Pie beta testi alıyorlardı ve bu testte artık sona yaklaşılmıştı. Ancak Samsung tarafından gelen yeni bir açıklamaya bakılırsa cihazların Pie beta test süresi uzatıldı. Bunun birçok farklı nedeni olabilir. İlk akla gelenler arasında henüz düzeltilemeyen kritik sorunlar yer alıyor. Sürenin uzatılmasıyla birlikte yeni bir beta versiyonu bilgisi sızdırıldı.

Henüz yayımlanmayan yeni beta yazılım versiyonu G950FXXU4ZSA1, G955FXXU4ZSA1 ve N950FXXU5ZSA1 numaralarına sahip. Bunların sayı ve harf dizilerine bakıldığında açıkça Galaxy S8 ve Galaxy Note 8 amiral gemilerine işaret ediyor. “Z” harfinin olması, bunların normal test sürümleri değil beta sürümleri olduğunu göstermektedir. Benzer şekilde numaralandırılmış sürüm isimleri daha önceleri Galaxy S9 ve Galaxy Note 9’un Pie güncellemesinde görülmüştü.

İlginizi Çekebilir:  Samsung'un yeni hepsi bir arada güvenlik çipi

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum