Kategoriler
Haberler

Samsung Katlanabilir Telefonu 3 Kamerayla Gelecek

Samsung’un yaklaşmakta olan Galaxy F katlanabilir telefonu, akıllı telefon endüstrisini değiştiren bir cihaz olarak tarihe geçebilir. En son söylenti, Güney Kore’deki bir endüstri kaynağına ait ve kaynak Samsung’un yaklaşmakta olan katlanabilir akıllı telefonunda kullanmak üzere üçlü ana kamera siparişi verdiğini iddia ediyor.

Samsung Katlanabilir Telefonu 3 Kamerayla Gelecek

Samsung Katlanabilir Telefonu 3 Kamerayla Gelecek
Samsung Katlanabilir Telefonu 3 Kamerayla Gelecek

Rapora göre, üçlü kamera modülünün yaklaşmakta olan Galaxy S10+ modelinde kullanılan kamera ile benzer olması bekleniyor. Katlanabilir Samsung telefonun önümüzdeki mart ayında açıklanacağı belirtiliyor. Detaylara bakılırsa cihazda iki normal açılı kamera ve bir süper geniş açı kamera bulunacak. Benzer bir kurulum Galaxy A7’de mevcuttu. Ancak A7’nin süper geniş açılı çift kamera sistemi ile kıyaslandığında elbette ki S10 ve Galaxy F‘deki sensörler daha üst seviye olacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Android pilin dolduğunu bildiren uygulamalar

Üç kameranın her biri katlanabilir cihazın arkasına yerleştirilecek. Galaxy F’in çıkış tarihili ile ilgili olarak Galaxy S10 serisinden sonra piyasaya sunulacağı söyleniyor. Cihazın sesli asistan Bixby 3.0’ın en son sürümüyle birlikte geleceğine dair söylentiler mevcut. Katlanabilir telefonun açıldığında 4,6 inçten daha büyük 7,3 inç bir ekrana dönüşeceği söyleniyor.

Samsung Her Yıl Yeni Katlanabilir Telefon Piyasaya Sürecek

Henüz “Galaxy Fold” hakkında fazla bir şey bilmiyoruz. Samsung, (gayri resmi olarak), şubat ayındaki MWC etkinliği sırasında Galaxy Fold’un başka bir tanıtımını daha yapacak. Ancak o zamana kadar bu cihaz hakkında 5G bağlantısına sahip olması ve çok pahalı olması dışında pek bir şey bilmiyoruz.

İlginizi Çekebilir:  Yazı yazarken titreşimi kapatma

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum