Kategoriler
Haberler

20.000 mAh Kapasiteli Taşınabilir Batarya

Xiaomi’nin 10000 mAh’lik taşınabilir bataryası Power Bank Pro ilk kez piyasaya sunulduğunda büyük ses getirmişti. Ürünle birlikte verilen microUSB kablosunun yanı sıra güç bankasının çok çeşitli akıllı telefonlar ve tabletler ile kullanılmasına izin veren bir C Tipi adaptörü de mevcuttu. Ayrıca iOS destekli cihazlar için bir Lightning kablosuyla da kullanılabilen taşınabilir batarya şimdi 20.000 mAh versiyonuna günceleniyor ve yalnızca 30 dolar fiyata sahip.

20.000 mAh Kapasiteli Taşınabilir Batarya

20.000 mAh Kapasiteli Taşınabilir Batarya
20.000 mAh Kapasiteli Taşınabilir Batarya

Yakında, Xiaomi’nin en yeni güç bankasını 20.000 mAh pil kapasitesi ile göreceğiz. Çin online perakende satıcısı Tmall’ın web sitesinde görüldüğüne göre yeni 20.000 mAh taşınabilir batarya Mi Power Bank 3 adına sahip olacak. Bu aksesuar giriş ve çıkış için bir USB-C yuvası sunuyor. 45W’a kadar destek veren USB-C bağlantı noktasının yanı sıra, ünitede iki USB-A bağlantı noktası var. Bir port kullanılıyorsa, çıkışlar 5V / 2.4A, 9V / 2A, 12V / 1.5A olarak derecelendirilir. Her iki girişin kullanılması durumunda, çıkış 5V / 3A olur. Telefonunuzu Mi Power Bank 3’ü şarj ederken bağlarsanız, Mi Power Bank 3 kendi bataryasını doldurmadan önce telefonunuzu şarj ediyor.

İlginizi Çekebilir:  Telegram'daki İngilizce mesajları otomatik olarak çevirmek

29 ABD Doları fiyat etiketine sahip olan Mi Power Bank 3, Tmall’ın ön sipariş listesinde kısa süreliğine ortaya çıktı ancak müteakiben kaldırıldı. Web siteye kısa süre içerisinde döndüğünü görebiliriz. Mi Power Bank 3 ülkemizde satışa sunulabilir. Bu gerçekleşmezse büyük ihtimalle AliExpress’den sorunsuz bir şekilde satın alınabilecek.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum