Kategoriler
Haberler

2019 iPhone XI Arkadan Böyle Görünecek

Bazı akıllı telefonların artık üçlü, dörtlü ve hatta altı lens kurulumları kullanmasına rağmen, Apple’ın en pahalı iPhone’ları arkada çift kamera kullanmaya devam ediyor. Ancak uzmanların şimdi ortaya koyduğu gibi bu durum 2019 iPhone XI ile değişebilir. 2019 iPhone XI arkadan böyle görünecek.

2019 iPhone XI Arkadan Böyle Görünecek

2019 iPhone XI Arkadan Böyle Görünecek

Özellikle, Apple nihayet yeni nesil iPhone’larında çok daha gelişmiş bir üçlü kamera düzeni benimsemiş gibi görünüyor. Ancak, mevcut modellerde bulunan dikey kamera modülünü uzatmak yerine, ki bu en mantıklı tasarım olurdu, görünüşe göre Cupertino devi tamamen farklı bir tasarıma oynuyor.

Yukarıdaki render’da görüldüğü gibi, 2019 iPhone XI arkada Huawei’den ilham alan bir kare kamera ünitesi kullanacak. Modülün sol üst köşeye konumlandırılması ve içindeki sensörlerin yerleşimi nedeniyle, oldukça tuhaf göründüğünü söylemek mümkün. Dolayısıyla iPhone XI ya da iPhone 11 en estetik telefon olmayabilir.

Şu anda, her bir sensörün kesin detayları belirsizliğini koruyor. Bununla birlikte, önceki iPhone’lar örnek alınacaksa, sensörlerin sol sütunu büyük olasılıkla ana kamera ve telefoto lenslerine ayrılacak. Benzer şekilde, sağ tarafta bir LED flaş, oldukça büyük bir mikrofon ve Time-of-Flight (KF) kamerası olabilir. Bilmeyenler için söyleyelim Time-of-Flight 3D modeller oluşturmak için kullanılabiliyor.

Bu akıllı telefon hala yaklaşık dokuz ay uzakta olduğu için, iPhone XI hala geliştirme sürecinin mühendislik doğrulama testi kısmında. Apple bu tasarımı nihai cihazında kullanabilir ancak önümüzde henüz uzun bir zaman var ve iPhone 11’e dair bizi nelerin beklediği ile ilgili kesin konuşmak için biraz erken.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum