Android Telefonda Ekran Kilidini Kaldırmak

REKLAMLAR

Hangi Android telefona sahip olursanız olun kilit ekranı ile karşılaşırsınız ve cihazınızı her açtığınızda ilk gördüğünüz şey bu güvenlik ekranı olacaktır. Bu ekranı yalnızca bir kaydırma hareketi ile açabileceğiniz gibi kimi zaman şifre ya da parmak izini kullanabilirsiniz. Ancak telefona daha hızlı erişmek adına Android telefonda ekran kilidin kaldırmak mümkündür.

Android Telefonda Ekran Kilidini Kaldırmak

Android Telefonda Ekran Kilidini Kaldırmak

Android telefonda ekran kilidini kaldırmak günlük yaşamınızdaki değerli saniyelerinizi size geri kazandırabilir. Ancak telefonunuzun güvenliğinden endişe etmiyorsanız telefonda ekran kilidini kaldırmak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

REKLAMLAR

  • Ayarlar'ı açın. Ayarları uygulama çekmecesinde veya bildirim panelinin sağ üst köşesindeki çark simgesine dokunarak bulabilirsiniz.
  • Güvenlik'i seçin.
  • Ekran Kilidi'ne dokunun.
  • Yok'u seçin. Güvenli bir kilit açma kilidiniz varsa (desen, PIN, şifre veya parmak izi taraması), kilit ekranını devre dışı bırakmadan önce girmeniz istenir.

Kilit ekranınızı tamamen kaldırdınız. Artık telefonunuzu açtığınızda, cihazı en son bıraktığınız aktif ekranda bulacaksınız. Böylece kaldığınız yerden hızlıca devam edebileceksiniz. Ancak şimdi isteyen herkesin cihazınıza erişebileceklerini unutmayın. Cihazınızın kaybolması veya çalınması durumunda içindekileri silmeniz veya ekranı tekrar kilitlemeniz gerekirse Android Aygıt Yöneticisi'ni veya benzer uygulamaları kullanabilirsiniz. Android telefonda ekran kilidini kaldırmak yazımızın sonuna geldik.

REKLAMLAR

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...