Kategoriler
Aksesuarlar

En iyi fitness bileklikleri listesi

Bu yazımızda sizler için bir en iyi fitness bilekleri listesi hazırladık. 2019 Ocak geldi ve bu yeni yıl kararlarını gerçeğe dönüştürme zamanı demek. Önünüzdeki 12 ay boyunca kendiniz için bir forma girme hedefi belirlediyseniz, iyi bir fitness bileklik bu hedefe ulaşmanızda size önemli ölçüde yardım edebilir.

En iyi fitness bileklikleri listesi

Bu giyilebilir cihazları kullamak kişisel sağlık koçuna sahip olmak gibidir: Kalp atış hızınızı izlemenize, yaktığınız kaloriyi görmenize, uyku düzeninizi izlemenize ve egzersiz rutininizi yükseltmenize yardımcı olur. Bazı fitness bileklikleri ucuz olmasa da harika teknik özelliklerle donatılan ve aynı işi yerine getiren daha uygun fiyatlı modeller de var. İşte en iyi fitness bileklikleri listesi.

 1. Garmin Vivofit 3

  Şık görünümlü Garmin Vivofit 3, günlük adım hatırlatmaları, egzersiz aktivite ilerlemesi ve uyku takibi gibi özellikleri 70 dolardan daha az bir fiyata sunuyor.

 2. Motiv Ring

  Diğer fitness bilekliklerden farklı olarak, Motiv Ring bileğe girmiyor. Bunun yerine, parmağınıza rahatça oturur ve uyku izleme, kalori uyarıları, su geçirmezlik ve günlük gidilen mesafe gibi tüm yüksek teknoloji özelliklere sahiptir. Fiyat: 199 dolar.En iyi fitness bileklikleri listesi

 3. Fitbit Flex 2

  Fitness bilekliklerine gelince minimalistseniz, Fitbit Flex 2 şık bir seçenektir. SmartTrack, hangi egzersizleri yaptığınızı otomatik olarak tanırken, renkli bir LED ışığı size gelen aramalar, mesajlar ve sosyal medya bildirimleri hakkında bilgi verir.

 4. Apple Watch 4

  Apple Watch 4 ile zindeliğinizi yeni seviyelere taşıyın: Elektriksel ve optik kalp sensörleri, 64-bit çift çekirdekli işlemci, düşme algılama için geliştirilmiş jiroskop ve bir GPS’i var. Böylece her zaman nereye gideceğinizi rahatça seçebilirsiniz.

 5. Xiaomi Mi Band 2

  Günlük, haftalık ve aylık fitness takibi Xiaomi Mi Band 2’nin önemli bir özelliği. Bu fitness bilekliği ile senkronize olan Mi Fit uygulamasıyla kalp ritminizi (bpm), egzersiz etkinliklerinizi ve daha fazlasını görebilirsiniz.