Kategoriler
Haberler

Samsung Galaxy S10 Tanıtım Tarihi Öne Alındı

Samsung Galaxy S10 tanıtım tarihi öne alındı. Samsung Galaxy S10 ailesinden piyasaya sürülecek modellerden en az ikisi son aylarda bolca sızdırıldı. S10 ile ilgili her şey; tasarımı, ekran kamera deliği ve donanım özellikleri ile ortaya çıktı. Bu bilgiler çeşitli güvenilir kanallar aracılığıyla basına sızdırıldı. Şimdi gelen bilgilerin yüzde yüz doğru olduğundan kesinlikle emin olamasak da Galaxy S10 için bekleyiş neredeyse bitiyor.

Samsung Galaxy S10 Tanıtım Tarihi Öne Alındı

Samsung Galaxy S10 Tanıtım Tarihi Öne Alındı

Koreli Herald’ın yeni bir raporuna göre, anonim endüstri kaynakları olduğu belirtilen sızıntıdan sorumlu isimler, Samsung’un MWC 2019’dan bir hafta önce San Francisco’da bir etkinlik düzenleyeceğini ve bu etkinlikte Galaxy S10 telefonlarını tanıtacağını söyledi. Buna göre yeni S10’ların 25 Şubat – 28 Şubat tarihlerinden önce tanıtılması gerekiyor.

Koreli kaynağa göre, Samsung ilk olarak Galaxy S10’u MWC’de gösterecekti. Ancak şirket, Huawei’in katlanabilir telefonunun açığa çıkmasıyla planlarını değiştirdi. Bu durumda yakında Samsung’un basın davetiyesi göndermeye başlamasını bekleyebiliriz.

Katlanabilir telefonlardan bolca bahseden Samsung, katlanabilir ilk akıllı telefonunun 2019’un ilk yarısında piyasaya sürüleceğini geçtiğimiz aylarda onaylamıştı. CES’teki etkinlikte Samsung, katlanabilir cihazın seri üretime hazır olduğunu bir kez daha doğruladı. Diğer adıyla Galaxy F önce “belirli pazarlarda” raflara ulaşacak.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum