Kategoriler
Haberler

OnePlus 7: Çentiksiz, Çerçevesiz ve Sürgülü Kameralı

Şirketin yaklaşmakta olan OnePlus 7 cihazı ile ilgili bazı önemli bilgiler ortaya çıktı. İddialara bakılırsa OnePlus 7 çentiksiz, çerçevesiz ve sürgülü kameralı olacak. Şirket, birkaç ay içinde OnePlus 7 ile birlikte 5G özellikli bir cihazı daha piyasaya sürecek. Bunlardan hangisinin sürgülü kameraya sahip olacağını bilmiyoruz, ancak 5G’li cihazın olma ihtimali yüksek.

OnePlus 7 Marketi Ele Geçirmeye Geliyor

OnePlus 7: Çentiksiz, Çerçevesiz ve Sürgülü Kameralı
OnePlus 7

Henüz tüm özellikleri bilinmiyor ancak render yapımcısı Ben Geskin sayesinde gelecekteki OnePlus cihazının güzel bir görüntüsünü ve sürgülü mekanizmasını görüyoruz. Renderler son derece temiz ve OnePlus’a çok benziyor ve eğer şirket bir sürgülü cihaz çıkarmaya kararlıysa, muhtemelen yukarıdaki gibi görüneceğine bahse girebiliriz. Paneldeki hafif eğrilik çizer tarafından dikkate alınmış.

Şu ana kadar Vivo Nex ve Nubia X gibi çift ekranlı cihazların yanı sıra Honor View 20 gibi ekran kamera deliği olan modelleri gördük. Honor Magic 2 ve Xiaomi Mi Mix 3’teki sürgülü kamera mekanizması bu kez OnePlus 7’de kullanılacak. Ancak şirketin gözyaşı çentiği tasarımından bu kadar hızlı vazgeçmesi beklenmiyor. Dolayısıyla çentikli OnePlus’lar görmeye devam edebiliriz.

Henüz donanım söylentileri için erken. Yine de kesin olan şeylerden bahsedebiliriz. Bunlardan ilki Snapdragon 855 yonga seti. Aynı zamanda OnePlus 7‘yi önceki 6 serisinden daha hızlı yapacak bir başka özellik; yeni depolama teknolojilerine telefonda yer verileceği düşünülüyor. Ancak bunun fiyata etkisi yüksek olursa şirket belki yalnızca yeni yonga ve ekran tasarımı ile gitmeyi seçebilir.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum