Kategoriler
Haberler

nubia Red Magic Mars Fiyatı, Özellikleri ve Çıkış Tarihi

ZTE’nin yan kuruluşu nubia, akıllı telefonu Red Magic Mars‘ı Kasım ayında üç farklı hafıza seçeneğiyle tanıttı: 6 / 64 GB, 8 / 128 GB ve 10 / 256 GB. İlk ikisi oldukça uzun bir süredir satılıyor. Ancak en güçlü olan 10 GB versiyonu şu an çevrimiçi olarak satışa sunuldu. İşte nubia Red Magic Mars fiyatı, özellikleri ve çıkış tarihi.

nubia Red Magic Mars Fiyatı, Özellikleri ve Çıkış Tarihi

nubia Red Magic Mars Fiyatı, Özellikleri ve Çıkış Tarihi

nubia Red Magic Mars oyuncu telefonu Camo renginde geliyor ve fiyatı Çin’de 3.999 CNY olarak açıklanmış. Bu miktar mevcut kurla yaklaşık 590 dolara denk gelmekte. 1000 dolarlık iPhone ve Samsung’lar düşünüldüğünde RGB aydınlatmalı telefon uygun fiyatlı görünüyor. nubia elbette bir Çin markası olduğundan yurt dışında aynı fiyattan satılmayabilir.

Oyun cihazı, 18:9 ekran oranına sahip. Ekranı 6 inç IPS LCD özellikte ve kenarlarda oyun kollarının omuz düğmelerine benzeyen dokunmaya duyarlı iki alana sahip. Ayrıca bir “4D Şok” dokunsal geri bildirimi, stereo hoparlörler ve çift ısı borusu ile konveksiyon soğutma sunuyor.

nubia Red Magic Mars’ta 3.000 mAh batarya ve nubia’nın Android Pie’a dayanan Red Magic UI adlı kendi oyun arayüzü var. Ayrıca, ilgi çekici efektler için arkasında bir RGB LED şerit bulunuyor. RGB’nin yanında bir bildirim ışığı bulunuyor. Bu sayede mesaj ve e-posta gibi bildirimler arka kapaktaki bu ışık ile görülebiliyor. Cihazın yonga seti Snapdragon 845 olacak.

Red Magic Mars’ın fiyatı 590 dolara eşit, ancak henüz dış pazarlar için resmi fiyat etiketini duymadık. Şimdilik 6/64 GB birimin 399 dolara mal olacağını ve 31 Ocak’ta Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’ya geleceğini biliyoruz. Türkiye‘ye giriş yapma ihtimali bulunuyor.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum