Kategoriler
Haberler

Samsung Galaxy Fold Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung Galaxy F veya Fold’un, Samsung’un katlanabilir cihazı Çin pazarına taşımayı planladığı anlamına gelen, CMIIT’den (Çin’in Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı) geçmekte olduğu görüldü. Bu, tam da Samsung’un gelecek ay düzenleyeceği katlanabilir telefonun tanıtım etkinliğiyle uyum gösteriyor. İşte Samsung Galaxy Fold özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi.

Samsung Galaxy Fold Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung Galaxy Fold Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Samsung Galaxy Fold

Ana model numarası SM-F9000 ve büyük olasılıkla hedeflenen marketi ifade eden bir isimlendirme kullanılıyor. “U” ABD için, “F” Avrupa Birliği için ve “A” ise Asya için olabilir. Cihazın model numarasını resmi bir belgede görmenin yanı sıra, katlanabilir telefonun kendisi hakkında çok fazla bir açıklama yapılmamış.

Önceki söylentilere göre Galaxy Fold 512 GB dahili depolama alanına sahip olacak ve en yeni Qualcomm Snapdragon 855 çipsetini çalıştıracak. Diğer raporlar, Samsung’un Galaxy Fold’un yalnızca bir milyon birim üretildiğini ve fiyatının 1.800 dolar civarında bir yerde olacağını iddia etti. Telefon 6.000 mAh bataryaya sahip olacak ve ekranı katlandığında 4.58 inç ölçülecek. Açıldığında ise 7.3 inç olacak.

Şirketler, donanım tasarımının sınırlarını zorlamak için yarışırken 2019 akıllı telefonlar için çok heyecan verici bir yıl olacak. Yalnızca katlanabilir telefon görmeyeceğiz ancak sayılarında belirgin bir artış olacak. Samsung Galaxy Fold, 20 Şubat’ta San Fransisco’da Galaxy S10 ile aynı sahnede duyurulacak. Cihaz mart ayında satışa sunulacak.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum