Kategoriler
Haberler

Samsung Galaxy S10+ Fotoğrafı Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S10+ fotoğrafı ortaya çıktı. Galaxy S10+ ilk kez canlı görüntülendi. Ancak telefon sahibinin ekrandaki filigranı çıkaran bir Samsung çalışanı olduğu anlaşıldı. Filigranın üzerinde çalışan kimliği ve cihazın seri numarası yer alıyor. Bilgiler başka bir Samsung çalışanından aktarıldı. Şirket politikalarına göre bunun cezası bulunuyor.

Samsung Galaxy S10+ Fotoğrafı Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S10+ Fotoğrafı Ortaya Çıktı

Telefonun aynı boyutta olmasına rağmen Galaxy Note9’dan daha hafif olduğu bildiriliyor. Çalışan, elinde bulunan Galaxy S10+‘taki filigranın oyun oynamayı ve video izlemeyi engellediğini; dolayısıyla bu konularda yorum yapamadığını söylemiş. Aynı zamanda çentikli kısmı da kapadığından çentik kamerasını test etme imkanı bulamamış. Çalışanlar şu an yalnızca cihazın temel işlevlerini test etmekle yükümlüler.

Ekranda bir parmak izi tarayıcısı yer alıyor. Ekran çentiği, ince çerçeveler ve ekran parmak izi sensörü dışında, Samsung çalışanına göre telefonun geçen seneki Samsung Note 9’dan pek bir farkı bulunmuyor. Samsung yeni cihazında Galaxy A8s ve Honor View 20 gibi modellerden daha farklı bir yaklaşımı benimsiyor. Kamera çentiği oldukça geniş ve çerçeveye bağlanmıyor. Bu da ekranın biraz daha orta yerine konumlandırılmasını sağlıyor.

İlginizi Çekebilir:  iPhone 14 hakkında her şey

Bu çentikli kısmın altına gelecek yazılar, butonlar ya da filmlerdeki kareler görünmeyecek. Her şeye rağmen iPhone XS Max veya Vestel Z30’da bulunan birkaç santimetre uzunluğunda çentiklere sahip olmaktan daha iyi olduğu kesin. Yeni çentik yerleşimi beraberinde arayüz değişikliklerini şart koşmuş. Bildirimler artık daha sola yaslı geliyor. Bunu Bluetooth, Wi-Fi, saat ya da diğer bilgiler takip ediyor.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum