Kategoriler
Haberler

Pocophone F1 960fps Süper Yavaş Çekim Desteği Kazandı

Pocophone’un geliştirici ekibi, süper slo-mo veya süper yavaş çekim video kaydı denilen oldukça gelişmiş bir video kayıt özelliğini duyurdu. Pocophone F1 böylece 960fps video kayıt desteğine sahip oldu. Fotoğraf çekimi için özel bir gece modu gibi işlevlerle gelen güncellemenin, geçtiğimiz ay MIUI 10 üzerinden beta testlerine başlanmıştı. Şimdi MIUI 10 v10.2.2.0 numaralı kararlı sürüm piyasaya sürülüyor.

Pocophone F1 960fps Süper Yavaş Çekim Desteği Kazandı

Pocophone F1 960fps yavaş çekim video desteği kazandı

Güncelleme, mevcut 120 ve 240fps modlarına ek olarak, varsayılan kamera uygulamasında 960fps süper yavaş çekim seçeneğinin kilidini açacak. Ayrıca düşük ışıklı manzaralar için her biri farklı pozlama seviyesinde olan 8 seri çekim yapan bir gece modu özelliği daha eklendi. Bu özellik ile daha az gürültülü, daha iyi pozlanmış fotoğraflar elde etmek mümkün oluyor. Yine de gerçek hayatta ne kadar iyi çalıştığını görmek için test edilmesi gerekecek.

İlginizi Çekebilir:  iOS 15.4 ile tüm Apple uygulamalarına 120 Hz desteği geliyor

Ne yazık ki, güncelleme geçen yıl vaat edilen 4K 60fps video kayıt özelliği ile gelmiyor. Bu yüzden belki de şubat ayında yayımlanacak olan bir sonraki Pocophone F1 güncellemesini beklememiz gerekebilir. Her şeye rağmen yeni 960fps güncellemesinin boyutu 311 MB ve OTA üzerinden kullanıcılara dağıtılıyor. Sürüm, mevcut güvenlik yamasını Aralık 2018’e kadar yükseltiyor.

Pocophone F2 Çıkışa Yaklaşıyor

Pocophone F2 Yeni Çentiğiyle Ortaya Çıktı
Pocophone F2

Pocophone F1, böylece piyasaya sunulduğundan bu yana 240fps’den 480fps’e ve şimdi de 960fps video desteğine ulaşarak değerine değer kattı. Telefon en uygun fiyatlı Snapdragon 845’li seçenek olmasına rağmen Xiaomi agresif bir şekilde Poco F1’i daha iyi hale getirmeye devam ediyor. Şirket şimdi damla çentikli Pocophone F2‘yi hazırlamakla meşgul. Bununla ilgili yayımladığınız son haberi buradan okuyabilirsiniz. Raporlar, Pocophone F2’nin F1’den daha da iddialı bir cihaz olacağını gösteriyor.

İlginizi Çekebilir:  iPhone 14 ve iPhone 16, büyük selfie kamera geliştirmeleriyle gelecek

Bazı Önemli Pocophone F1 Karşılaştırmaları:

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum