Kategoriler
Haberler

Uber ödül programı 100 şehire genişledi

Uber, ödül programının (Rewards) tüm ABD şehirlerine yayıldığını duyurdu. İlk olarak, geçen yılın sonunda dokuz şehirde tanıtılan Uber Rewards, ABD’de Detroit, Charlotte, Las Vegas, Milwaukee, Memphis, Minneapolis-St. Paul, Nashville, Portland, Sacramento ve daha fazlasını kapsamaya başladı.

Uber ödül programı 100 şehre genişledi

Hangi akıllı telefonu kullandığınıza bakılmaksızın (Android veya iOS), ödül programına doğrudan App Store ve Google Play Store aracılığıyla indirebileceğiniz Uber mobil uygulamasından kaydolabilirsiniz. Ayrıca, programa kaydolmak için masaüstünden ziyaret edebileceğiniz bir Uber Rewards sayfası olacak.

Son altı ay içinde Uber’i çok fazla kullandıysanız Altın, Platin veya Elmas statüsünden yararlanabilirsiniz. Uber Rewards’un nasıl çalıştığından bahsedelim. Rewards’a dahil olan müşteriler dört üyelik seviyesinin kilidini açabiliyor: Mavi, Altın, Platin ve Elmas.

Her üyelik türünün faydaları vardır. Örneğin, Gold üyeliği Uber ve Uber Eats destek temsilcilerinin size daha hızlı yanıt vermelerini sağlayacak. Bununla beraber esnek iptal imkanları sunacak.

Platinum üyeler, Gold üyelerin sahip olduğu bu iki avantajın yanı sıra, çoğu havaalanında bekleme sürelerini azaltmak için öncelikli sürücü çağırma ve belirli rotalarda fiyat koruması gibi özellikler elde ediyor.

Diamond üyeleri premium destek alıyor. 24/7 yanıt süresine sahip özel telefon desteği, UberX’ten Uber Black’e ücret ödemeden geçiş yapma gibi premium ürünler için sürprizler sunuluyor. Mobil uygulamada görünen “UberX Diamond” özelliği kullanıcıların yüksek seviyeli sürücülere erişmesini sağlayacak.