Facebook Messenger'da Koyu Modu Etkinleştirmek

REKLAMLAR

Android ve iOS'teki Facebook Messenger'da koyu modu etkinleştirmek için izlenmesi gereken aşamaları ele alıyoruz. Facebook Messenger'a gelen bir güncelleme ile kullanıcılar artık son dönemin popüler özelliği koyu mod / karanlık moddan faydalanabiliyor.

Facebook Messenger'daki koyu mod uygulamanın diğer sıradan özelliklerinden daha farklı ve eğlenceli bir şekilde etkinleştirilebiliyor. Ele alacağımız aşamaları uygulamadan önce Android veya iOS işletim sistemli akıllı telefonunuzda Facebook Messenger uygulamasının son sürümünü kullandığınızdan emin olun.

Facebook Messenger'da Koyu Modu Etkinleştirmek

Facebook Messenger'ı açın ve dilediğiniz bir konuşmanın üzerine dokunun. Facebook Messenger'da kendinize de mesaj gönderebiliyorsunuz, bu işlemi kendinize mesaj göndererek halledebilirsiniz.

Mesajlaşma arayüzünde sağ alt kısımda yer alan smiley simgeli butona dokunun. Emoji sekmesine geçin, hilal emojisini bulun. Animals & Nature kategorisinde yer alıyor. Hilal emojisini kendinize gönderin.

Animasyon sona erdiğinde You Found Dark Mode banner'ı ile Try it in Settings butonunun üstte belirdiğini göreceksiniz. Seçeneğe dokunun, karşınıza gelen ayarların yer aldığı menüden koyu modu etkinleştirebileceksiniz.

REKLAMLAR

Hilal emojisini gönderdiğinizde animasyon çıkmadıysa uygulamayı kapatın ve tekrar çalıştırın. Hilal emojisini kendinize tekrar göndermeyi deneyin, bu kez işe yarayacaktır.

Koyu modu daha sonra kapatmak isterseniz Facebook Messenger arayüzünde sol üst kısımda yer alan, profil fotoğrafı ön izlemenizin olduğu butona dokunun ve uygulama ayarlarına erişin. Buradan koyu modu kolayca devre dışı bırakabilirsiniz.

REKLAMLAR

Soru, yorum ve değerlendirmeleriniz için forum sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...