Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android: Videoyu Zil Sesi Yapmak

Android‘li akıllı telefonlarda bir videoyu zil sesi yapmak imkansız değil! Günümüzde tüm Android akıllı telefonlarda ön yüklü olarak gelen zil sesleri var ve kullanıcılar cihazlarına diledikleri özel zil seslerini de dahil edebiliyor. Fakat cihazlar videoları zil sesi yapma imkanı sağlamıyor.

Akıllı telefonunuzda videoyu zil sesi olarak kullanmak istiyorsanız Vyng Video Ringtones, Caller ID & Dialer uygulamasından yardım alabilirsiniz. Uygulama bünyesinde yer alan videoları ya da sizin ayarlamak istediğiniz videoları akıllı telefona zil sesi olarak atayabiliyor.

Android: Videoyu Zil Sesi Yapmak

Uygulamanın kullanımı da oldukça kolay. Kurulumun ardından uygulamayı çalıştırın ve galeriye erişim, varsayılan telefon / arama uygulaması olma taleplerine izin verin. Gerekli izinleri sağladığınızda farklı dillerden binlerce videoyu zil sesi olarak kullanabilme olanağını elde edeceksiniz.

İlginizi Çekebilir:  Android uyumlu tansiyon ölçme uygulamaları

Vyng Video Ringtones, Caller ID & Dialer ile bir videoyu zil sesi olarak ayarlayabilir, her arama için yeni bir video zil sesi almak üzere bir kanal seçebilir, zil sesi olarak kullanmak üzere kendi kişisel videolarınızı yükleyebilir ve arkadaşlarınız için özel zil sesleri ayarlayabilirsiniz. Eğer seçtiğiniz videonun sesi yoksa uygulama akıllı telefonunuzdaki varsayılan zil sesini kullanacaktır.

Uygulama tam ekran modunda çalışıyor, yani çağrı aldığınızda video ekranda tam ekran olarak görüntüleniyor. Video zil sesleri cihaz çevrimdışı iken de devrede oluyor fakat güncel videolara erişmek için periyodik olarak internet bağlantısına ihtiyaç var.

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi

Ücretsiz bir uygulama olan Vyng Video Ringtones, Caller ID & Dialer arkadaşlarınız ve aile üyelerinize özel video zil sesleri ayarlayabilme özelliğiyle sizi hayli eğlendirebilir. Uygulamanın Android 5.0 ve daha güncel işletim sistemi versiyonlarını çalıştıran akıllı telefonları desteklediğini belirtelim.