Samsung Edge Aydınlatması Bildirimlerini Tüm Uygulamalardan Almak

REKLAMLAR

Samsung Edge aydınlatması bildirimlerini tüm uygulamalar için etkinleştirmek imkansız değil! Samsung'un güncel amiral gemisi akıllı telefon modellerinde kavisli ekran yapısı ve Apps / Uygulamalar bölümü var. Bu yan panelden sık kullanılan uygulamalara hızlıca ve kolay şekilde erişilebiliyor.

Kullanıcılar ekranın kavisli kısmındaki bu panele favori uygulama ve fonksiyonların kısayollarını ekleyebiliyor. Ekranın kapalı olduğu anlarda ise Samsung Edge Lightning / Samsung Edge Aydınlatması devreye giriyor. Gelen arama ve mesajlar için aydınlatma ile kullanıcıya bildirim sağlanıyor. Fakat bu özellik az sayıda uygulama için aktif durumda.

Samsung Edge Aydınlatması özelliğini akıllı telefonun normalde desteklemediği uygulamalar için de etkinleştirerek bu özellikten daha çok verim almanız mümkün.

Samsung Edge Aydınlatması Bildirimlerini Tüm Uygulamalardan Almak

REKLAMLAR

REKLAMLAR

  • Öncelikle Samsung Galaxy akıllı telefonunuzda Google Play Store uygulamasını açın.
  • Edge Lighting fix for All Apps uygulamasını aratın ya da bu bağlantıya erişin.
  • Uygulamayı akıllı telefonunuza yükleyin.
  • Uygulamanın ayarlarını kolayca yapılandırabiliyorsunuz, tek dikkat etmeniz gereken nokta bildirimlere erişmesine izin vermek. Aksi takdirde işlevini yerine getiremeyecektir.
  • Uygulama arayüzünden ekran kapalıyken kenar aydınlatması ile bildirim göndermesini istediğiniz uygulamaları kolayca etkinleştirebilirsiniz.

Akıllı telefonunuzda yaşadığınız sorunlara çözüm bulmak için forum sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...