Kategoriler
Konular

Android’te En İyi Beş İlginç Fotoğrafçılık Uygulaması

Sıkı bir sosyal medya kullanıcısıysanız ve sosyal medyada fotoğraf paylaşmayı seviyor, takipçilerinizin ilgi odağı olmak istiyorsanız bu yazımızda sizlere Android’te en iyi beş ilginç fotoğrafçılık uygulaması ve bu uygulamaların özelliklerinden bahsedeceğiz.

Android’te En İyi Beş İlginç Fotoğrafçılık Uygulaması

1- Vintage Retro Camera + VHS

Vintage Retro Camera + VHS, Google Play Store’da yer alan ücretsiz bir fotoğrafçılık uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanarak takipçilerinize nostaljik bir hava yaratmak için eski zamanların fotoğraflarına benzer fotoğraflar çekebilirsiniz. Vintage Retro Camera’yı buraya tıklayarak telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

2- Collage Photo Editor Ultra

Bu uygulama fotoğraflarınızı kolaj haline getirmenizi sağlar. Birbirinden güzel fotoğraflarınızı bu uygulama sayesinde tek bir çerçevede toplayabilir ve sosyal medya hesabınızda bu fotoğrafı tek bir çerçeve halinde paylaşabilirsiniz. Fotoğraflarınızı parça parça atmak yerine bu ilginç uygulamayı kullanarak takipçilerinizin de fotoğraflarınıza bakarken sıkılmamasını sağlayabilir, sosyal medya hesabınızda benzer fotoğrafların olmamasını sağlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  iPhone için en iyi pil tasarrufu uygulamaları

Collage Photo Editor Ultra uygulamasını buraya tıklayarak Google Play Store’dan ücretsiz olarak Android cihazınıza indirebilirsiniz.

3- Glitch Photo Editor

Glitch, Türkçe’de sarsıntı anlamına gelir. Sarsıntı efekti kullanılarak oluşturulan fotoğraflar birçok sosyal medya kullanıcısı tarafından ilgi görüyor. Glitch Photo Editor isimli uygulamayı Android cihazınıza indirerek fotoğraflarınıza basit ve profesyonel bir dokunuşla sarsıntı efekti verebilirsiniz. Glitch Photo Editor’ı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

4- Blur Photo Editor

Blur Photo Editor, fotoğraf düzenleme uygulamasıdır ve Google Play Store’da birçok kullanıcı tarafından tercih edilir. Bu uygulamayı kullanarak odaklayacağınız nesneyi belirleyebilir ve nesnenin arka planını bulanıklaştırabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Google Takvim'de ay evreleri nasıl gösterilir?

Blur Photo Editor’u buraya tıklayarak Android cihazınıza indirebilirsiniz.

5- Scribbl

Scribbl, fotoğraflarınıza animasyon efektler ekleyebileceğiniz ilginç bir uygulamadır. Bu uygulamayı kullanarak fotoğraflarınıza hareketli efektler ekleyebilir yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Scribbl’da efektleri kendiniz oluşturabilir ve bu efektlerin hareketini siz ayarlayabilirsiniz.

Bu ilginç uygulama Scribbl’ı buraya tıklayarak Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.