Kategoriler
Haberler

POCO Artık Ayrı Bir Marka

POCO Artık Ayrı Bir Marka

Yaklaşık iki yıl önce piyasaya sürülmesinden bu yana, Xiaomi Pocophone F1 orta sınıf – fiyat performans anlamında rakipsiz bir cihaz olarak kaldı. Bu anlamda en popüler telefonlardan biri oldu. POCO çılgınlığı tek bir telefon sürümü ile başladı ve bu da birçoklarının Xiaomi’nin neden hala F1’in halefi F2’yi piyasaya sürmediğini merak etmesine neden oluyordu.

POCO Artık Ayrı Bir Marka

Bugünkü yeni bir gelişmeye göre Xiaomi’nin Hindistan CEO’su Manu Kumar Jain, POCO markasının şimdi Xiaomi’den bağımsız olduğunu ve bundan sonra kendi başına çalışacağını açıkladı.

İlginizi Çekebilir:  GeForce Now, bazı LG TV'lerde yüklü olarak geliyor

Son zamanlarda Pocophone F2 adına, hayranların dikkatini çeken bir ticari marka başvurusuna rastlamıştık. Bundan önce, Pocophone küresel başkanı Alvin Tse, 2020’de pek çok Pocophone cihazı geleceğini söylemişti ve bu da F1’in halefi olacağını doğrulamıştı. Artık iki marka birbirinden bağımsız olduğuna göre, efsanevi POCO F2 sonunda uzun zamandır beklenen ilk çıkışını yapmaya hazır olmalı. Redmi’nin ardından bir başka Xiaomi telefon serisi daha marka haline geldi.

İlginizi Çekebilir:  iOS 15.4 ile tüm Apple uygulamalarına 120 Hz desteği geliyor

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum