Kategoriler
Konular

iPad Air 4 Kılıf ve Koruyucuları

iPad Air 4 Kılıf ve Koruyucuları

Yeni iPad Air 4, iPad Pro’ya benzeyen muhteşem yeni premium tasarıma sahip. A14 Bionic çipine sahip ve bu da onu bugüne kadarki en güçlü iPad’ler arasında yapıyor. Yeni iPad’inize koruma eklemek veya bazı tatlı aksesuarlarla kullanılabilirliğini daha da artırmak istiyorsanız en iyi kılıf ve koruyucuları sıraladık.

iPad Air 4 Kılıf ve Koruyucuları

Resmi Apple ve üçüncü taraf seçeneklere kadar çeşitler bol. Aşağıda bunları sizin için listeledik, umarız özel ihtiyaçlarınıza uyacak mükemmel iPad Air 4 kılıf veya koruyucu kapağı seçmenize yardımcı oluruz!

iPad Air (4. nesil) için Apple Smart Folio

iPad Air 4 Kılıf ve Koruyucuları

Açık farkla en popüler iPad kapağı olan Apple’ın Smart Folio’su biraz pahalı olabilir, ancak pratiktir ve çoğu iPad kullanıcısının aradığı işlevselliği sunar. Ekranı çizilmelere karşı korur. Smart Folio ayrıca ek bir kolaylık olarak iPad Air 4’ünüzü otomatik olarak uyku moduna alır ve kapattığınızda ve açtığınızda uyandırır.

Bu kapak eğer iPad Air 4’ünüze ek görsellik eklemek istiyorsanız alacağınız kapaktır, çünkü siyah ve beyaza ek olarak Deep Navy, Cyprus Green ve Pink Citrus olmak üzere üç eğlenceli renk seçeneği mevcuttur. Yine de bu kapağın iPad Air 4’ünüzü çizilmelere karşı korumayacağını unutmayın. iPad’in yan tarafına manyetik olarak bağlanır ve yalnızca ekranı kaplar. Bununla birlikte onu son derece kullanışlı kılar, ayrıca iPad’e gözle görülür bir kalınlık veya ağırlık eklemez.

iPad Air (4. nesil) için Trackpad içeren Logitech Folio Dokunmatik Klavye Kılıfı

iPad Air 4 Kılıf ve Koruyucuları

Klavyeye ihtiyacı olan bir öğrenci misiniz? Yoksa tam bir dizüstü bilgisayar benzeri deneyim isteyen bir iPad kullanıcısı mısınız? Logitech, çeşitli iPad modelleri için bazı yüksek kaliteli, çok değerli hepsi bir arada klavye kılıfları üretiyor. Apple’ın kendi Magic Keyboard’unun yaklaşık yarısı fiyatta. Ancak size tam boyutlu, arkadan aydınlatmalı bir klavye ve uygun boyutlu bir izleme dörtgeni sunar.

OtterBox Symmetry Series 360 Folio Kılıf, iPad Air (4. nesil) için

iPad Air 4 Kılıf ve Koruyucuları

iPad Air 4’ünüz için basit bir koruyucu kılıf arıyorsanız ve aynı zamanda stand olarak da kullanılmasını istiyorsanız işte çözüm bu. Kaliteli bir kılıftır. iPad’inizi her yönden kaplayarak onu çizilmelere ve düşmelere karşı korur ve şeffaf bir arka yüze sahiptir, böylece iPad Air 4’ün rengini sergilemeye devam edebilirsiniz.

iPad Air (4. nesil) için Apple Magic Keyboard

iPad Pro için mevcut olan en benzersiz ve gösterişli klavye kılıfı artık yeni iPad Air 4 ile de uyumlu ve dikkat çekeceği kesin.

Güçlü mıknatısları sayesinde iPad Air 4’ünüzü bu klavye kılıfına kolayca yerleştirebilirsiniz ve iPad’in Akıllı Konektörü aracılığıyla bağlanır. Logitech Folio Touch gibi arkadan aydınlatmalı bir klavyedir ve hiçbir zaman şarj gerektirmez. Logitech Folio Touch’ın aksine çok daha incedir, daha büyük tuşlara ve hatta doğrudan şarj için USB-C bağlantı noktasına sahiptir.

Yine de Logitech Folio Touch’ın sahip olduğu işlev tuşu dizisi yok. Ancak klavye kılıfı katlandığında iPad’iniz için ön ve arka koruma sağlar.