Kategoriler
Haberler

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın Türkiye Çıkış Tarihi

Xiaomi, bu yıl Mi 11 Ultra ile kolları sıvadı ve şimdiye kadar uluslararası çapta piyasaya sürdüğü ilk ana akım amiral gemisi olan ilk akıllı telefonunu üretti (geçen yılki Mi 10 Ultra yalnızca Çin meselesiydi). Xiaomi Mi 11 Ultra’nın Türkiye çıkış tarihi belli olmuş olabilir.

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın Türkiye Çıkış Tarihi

Şirket, Mart ayı sonundaki bir etkinlikte Mi 11 Ultra’nın Avrupa’da göz sulandıran 1,199 € fiyatlandırmasını açıkladı, ancak kıta için belirlenen çıkış tarihine dair sessiz kaldı. Görünüşe göre Xiaomi Mi 11 Ultra nihayet 11 Mayıs’ta Avrupa’ya ulaşıyor.

Şimdi Xiaomi’nin resmi Hollanda Facebook sayfası sayesinde, Mi 11 Ultra’nın nihayet 11 Mayıs’ta piyasaya çıkmasının beklendiğini öğreniyoruz. Bu tarih aynı zamanda Türkiye çıkış tarihi de olabilir.

İlginizi Çekebilir:  Android'de arama kayıtları ve kısa mesaj gizleme

Bu tarih en azından Hollanda pazarı için geçerli ve diğer Avrupa ülkeleri aynı gün Mi 11 Ultra’yı almasa bile Türkiye gibi diğer ülkelerdeki çıkış tarihleri yakın olacaktır. Bu yüzden cihazı satın alma fiyatı varsa hazır olma zamanı.

Xiaomi Mi 11 Ultra Almadan Önce

Xiaomi’nin bu zamana kadar bir türlü beceremediği işlev ekranın otomatik dönmesi özelliğidir. Şimdiye kadar ki tüm Xiaomi telefonlarda ekran en istenmeyen zamanlarda dönerek kullanıcıları çileden çıkardı. Xiaomi Mi 11 Ultra’yı satın almadan önce bu etkeni gözden geçirdiğinizden emin olun.