Kategoriler
Rehberler

Samsung Galaxy Note 9 Soft Reset İşlemi

Samsung Galaxy Note 9 soft reset işlemi için gerekli adımları sıralayacağız. Ufak tefek takılma gibi sorunlar yaşıyorsanız bu işlemi yaparak sorundan kurtulabilirsiniz. Samsung Galaxy Note 9 Soft Reset İşlemi Telefonunuzu kapatmak için sağ tarafta bulunan güç tuşuna basılı tutun. Karşınıza gelen menüden Kapat adlı simgeye basın ve biraz bekleyin. Cihazınızı yeniden açmak için güç tuşundan […]

Kategoriler
Rehberler

Huawei Mate 10 Lite Soft Reset Atma

Bu yazımızda Huawei Mate 10 Lite Soft Reset atma işleminin nasıl yapıldığını anlatacağız. Huawei Mate 10 Lite Soft Reset Atma Öncelikle telefonunuzun Güç tuşuna basılı tutun. Ardından karşınıza gelen ekranda Kapat’ı seçerek Tamam deyin. Birkaç saniye sonra telefonunuz kapanacaktır. Şimdi ise, tekrar açılmasını sağlamak için Güç tuşuna basılı tutarak biraz bekleyin.

Kategoriler
Rehberler

Huawei P9 Lite Soft Reset Atma

Eğer telefonunuzda ufak kasmalar varsa, az sonra anlatacağımız Huawei P9 Lite Soft Reset atma işlemini uygulayabilirsiniz. Huawei P9 Lite Soft Reset Atma İlk adımda telefonunuzun sağ tarafındaki Güç tuşuna basılı tutun. Bunun sonucunda karşınıza gelen ekranda önce Kapat’ı, sonrasında ise Tamam’ı seçin Bu sayede telefonunuz kapanacaktır. Huawei P9 Lite’ın yeniden açılmasını istiyorsanız, Güç tuşuna basılı tutarak […]

Kategoriler
Rehberler

HTC One M8 Soft Reset Atma

Bu yazımızda HTC One M8 Soft Reset atma işleminin nasıl yapıldığını anlatacağız. HTC One M8 Soft Reset Atma Öncelikle Güç tuşuna basılı tutun. Bunun sonucunda karşınıza gelen ekranda Kapat seçeneğine tıklayın. Bu sayede HTC One M8 kapanacaktır. Telefonunuz tamamen kapandıktan sonra, yeniden açılması için Güç tuşuna basılı tutarak bir süre bekleyin.

Kategoriler
Rehberler

Huawei P9 Plus Soft Reset Atma

Bu yazımızda Huawei P9 Plus Soft Reset atma işlemini ele aldık. Huawei P9 Plus Soft Reset Atma Öncelikle telefonun sağında yer alan Güç butonuna basılı tutun. Ardından karşınıza gelen ekranda önce Kapat’a, sonra Tamam’a basın. Bu sayede Huawei P9 Plus kapanacaktır. Son olarak, telefonunuzun yeniden açılmasını istiyorsanız Güç tuşuna basılı tutarak bekleyin.

Kategoriler
Rehberler

Huawei Mate 9 Pro Soft Reset Atma

Bu yazımızda, Huawei Mate 9 Pro Soft Reset atma işleminin nasıl yapıldığını anlatacağız. Huawei Mate 9 Pro Soft Reset Atma İlk önce telefonunuzun sağ tarafında yer alan Güç tuşuna basılı tutun. Bunun sonucunda karşınıza gelen ekranda ilk Kapat butonuna, ikinci olarak ise Tamam butonuna basın. Bu sayede Huawei Mate 9 Pro kapanacaktır. Telefonunuzun yeniden açılmasını […]

Kategoriler
Rehberler

Huawei Mate 9 Soft Reset Atma

Telefonunuz durduk yere kasmaya başlayabilir. Huawei Mate 9 Soft Reset atma işlemini yaparak bu sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz. Huawei Mate 9 Soft Reset Atma Öncelikle Güç tuşuna basılı tutun. Ardından karşınıza gelen ekranda Kapat ve Tamam seçeneklerine basın. Telefonunuz tamamen kapandıktan sonra, Güç tuşuna basılı tutarak yeniden açılmasını bekleyin.

Kategoriler
Rehberler

Huawei P10 Plus Soft Reset İşlemi

Eğer telefonunuzda takılmalar yaşıyorsanız, Huawei P10 Plus Soft Reset atma işlemini uygulayabilirsiniz. Huawei P10 Plus Soft Reset Atma İlk adımda telefonunuzun sağ tarafında yer alan Güç tuşuna basılı tutun. Şimdi ise, karşınıza gelen ekrandan Kapat butonuna dokunarak, Huawei P10 Plus’ın kapanmasını sağlayın. Telefonunuz tamamen kapandıktan birkaç saniye sonra, Güç tuşuna basılı tutarak yeniden açılmasını bekleyebilirsiniz.

Kategoriler
Rehberler

Huawei Mate 10 Soft Reset İşlemi

Bu yazımızda Huawei Mate 10 Soft Reset atma işleminin nasıl yapıldığını anlatacağız. Huawei Mate 10 Soft Reset Atma Öncelikle sağ tarafta yer alan Güç tuşuna basılı tutun. Bunun sonucunda karşınıza gelen pencereden Kapat’ı seçin. Şimdi ise, Huawei Mate 10’un kapanmasını onaylamak için Tamam seçeneğine basın. Telefonunuz tamamen kapandıktan birkaç saniye sonra, Güç tuşuna basılı tutarak yeniden […]

Kategoriler
Rehberler

Lenovo Moto Z Play Soft Reset İşlemi

Lenovo Moto Z Play Soft Reset atma işlemini yaparak, donmuş olan telefonunuzu yeniden hayata döndürebilirsiniz. Lenovo Moto Z Play Soft Reset Atma Öncelikle Güç tuşuna basılı tutun. Ardından karşınıza gelen ekranda ilk Kapat’a, ikinci olarak ise Tamam’a dokunun. Bu sayede telefonunuz kapanacaktır. Lenovo Moto Z Play’in yeniden açılmasını sağlamak için Güç tuşuna basılı tutarak birkaç […]

Kategoriler
Rehberler

Lenovo Vibe P1 Soft Reset İşlemi

Eğer telefonunuz yavaşlamaya başladıysa, Lenovo Vibe P1 Soft Reset atma işlemini uygulayarak sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz. Lenovo Vibe P1 Soft Reset Atma Lenovo Vibe P1’in Güç tuşuna basılı tutun. Bunun sonrasında ekranınıza gelen pencerede Kapat seçeneğine dokunun. Telefonunuz tamamen kapandıktan sonra, yeniden açılması için Güç tuşuna basılı tutarak bekleyebilirsiniz.

Kategoriler
Rehberler

Huawei Mate 10 Pro Soft Reset İşlemi

Bu yazımızda Huawei Mate 10 Pro Soft Reset atma adımlarını ele aldık. Huawei Mate 10 Pro Soft Reset Atma İlk önce Güç tuşuna basılı tutun. Bunun sonucunda karşınıza çıkan pencereden Kapat butonuna dokunun. Şimdi ise, Huawei Mate 10 Pro’nun kapanmasına onay vermek için Tamam seçeneğine dokunun. Son olarak, Güç tuşuna basılı tutarak telefonunuzun yeniden açılmasını […]

Kategoriler
Rehberler

Lenovo K6 Power Soft Reset İşlemi

Bu yazımızda Lenovo K6 Power Soft Reset atma adımlarını ele aldık. Lenovo K6 Power Soft Reset Atma İlk olarak Güç tuşuna basılı tutun. Bunun sonucunda karşınıza gelen ekranda önce Kapat seçeneğine, sonrasında ise Tamam seçeneğine dokunun. Bu sayede Lenovo K6 Power kapanacaktır. Birkaç saniye sonra telefonunuzun yeniden açılması için Güç tuşuna basılı tutarak bekleyin.

Kategoriler
Rehberler

Lenovo Moto G4 Soft Reset İşlemi

Eğer telefonunuz durduk yere kasıyor ise, Lenovo Moto G4 Soft reset atma işlemini uygulayarak sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz. Lenovo Moto G4 Soft Reset Atma Öncelikle telefonunuzun sağ tarafında yer alan Güç tuşuna basılı tutun. Sonrasında ise, seçim ekranında Kapat’a dokunun. Bu sayede Lenovo Moto G4 kapanacaktır. Şimdi ise, Güç tuşuna basılı tutarak telefonunuzun açılmasını bekleyebilirsiniz.

Kategoriler
Rehberler

Lenovo K6 Note Soft Reset İşlemi

Bu yazımızda Lenovo K6 Note Soft Reset atma işlemine değindik. Lenovo K6 Note Soft Reset Atma Öncelikle telefonunuzun sağ tarafında bulunan Güç tuşuna basılı tutun. Ardından karşınıza gelen ekranda Kapat seçeneğine dokunarak Lenovo K6 Note’un kapanmasını bekleyin. Telefonunuz tamamen kapandıktan birkaç saniye sonra Güç tuşuna basılı tutarak yeniden açılmasını sağlayabilirsiniz.

Kategoriler
Rehberler

Lenovo Moto Z Android Soft Reset İşlemi

Bu yazımızda, Lenovo Moto Z Soft Reset atma adımlarını ele aldık. Lenovo Moto Z Soft Reset Atma İlk olarak telefonunuzun sağ tarafında yer alan Güç tuşuna basılı tutun. Şimdi ise, Kapat seçeneğine dokunun ve ardından onay verin. Bu sayede Lenovo Moto Z kapanacaktır. Son olarak, Lenovo Moto Z’nin açılmasını bekleyebilirsiniz.

Kategoriler
Rehberler

Lenovo Vibe K5 Note Soft Reset İşlemi

Lenovo Vibe K5 Note Soft Reset atma işlemini yaparak, veri kaybı yaşamadan telefonunuza reset atabilirsiniz. Lenovo Vibe K5 Note Soft Reset Atma İlk olarak Güç tuşuna basılı tutun. Bunun sonrasında karşınıza gelen ekranda, Kapat seçeneğine dokunarak telefonunuzun kapanmasını bekleyin. Telefonunuz tamamen kapandıktan birkaç saniye sonra, Güç tuşuna basılı tutarak yeniden açılmasını sağlayabilirsiniz.

Kategoriler
Rehberler

Lenovo Vibe K5 Soft Reset İşlemi

Bu yazımızda Lenovo Vibe K5 Soft Reset atma işleminin nasıl olacağını göstereceğiz. Lenovo Vibe K5 Soft Reset Atma Öncelikle telefonunuzun arka kapağını kaldırın. Ardından bataryasını yuvadan çıkartın. Birkaç saniye bekledikten sonra, bataryayı yerine takarak kapağını kapatın. Şimdi ise, Güç tuşuna basılı tutarak telefonunuzun yeniden açılmasını bekleyebilirsiniz.