En İyi Telefon Zil Sesleri – 2024 Güncel

Hemen hemen hepimiz cep telefonlarımızı kullanmaya başladığımızdan beri en iyi telefon zil sesleri başta olmak üzere çeşitli yollarla farklı bir cihaza sahip olmak için uğraşıyoruz. En iyi zil sesleri, en iyi duvar kağıtları, yazı tipleri gibi seçenekler bize yazılım boyutunda farklı bir görünüm elde etme şansı veriyor. Farklı kılıf seçenekleriyle dış görünüme de farklı bir hava kazandırabilmek mümkün. Yaklaşık olarak 2000’li yılların başından beri iyice hayatımıza yerleşmiş olan cep telefonları için günümüze kadar pek de çok şey değişmedi. Özellikle akıllı telefonlarla geçişle birlikte bize en iyi zil sesleri sunan uygulamalar da yaygınlaşmaya başladı denebilir.

Bazılarımız birçok cihaz değiştirmemize rağmen aynı zil sesini kullanırken, bazılarımız ise hayatımıza yenilik katabilmek için zil sesini sık sık değiştirmeyi tercih ediyor. Eğer güncel trendleri takip ederek zil sesi değiştirmeyi seviyorsanız bu yazı oldukça hoşunuza gidecek. Özellikle sosyal medya ortamlarında sıklıkla denk geldiğiniz popüler remix şarkılardan zil sesi yapmak eminiz ki birçok kullanıcının ilgisini çekiyordur. Tabii bu yazının biraz gençlere hitap ettiğini de söylemeliyiz. 40-50 yaş ve üzeri kitle muhtemelen bununla ilgilenmeyecektir.

İlginizi Çekebilir:  En Çok Kullanılan Emojilerin Anlamları (WhatsApp Facebook Instagram)

Çok Kuvvetli Zil Sesleri

Birçoğumuz çok kuvvetli zil sesleri arayışındayız çünkü montun cebinde veya yatağın içinde kalmış bir cep telefonunun çaldığını duyabilmek oldukça önemli. Apple tarafında özellikle Alarm ve Old Phone olarak bilinen eski telefon sesi oldukça tercih edilen standart melodiler arasında. En iyi telefon zil sesleri olarak çok kuvvetli zil sesleri arasında Bambu da popüler seçenekler arasında. Dilerseniz Sentezleyici, Kıtır ve Halkalar gibi tonları da deneyebilirsiniz. Tabii tüm bunları yapmadan önce telefonunuzun zil sesinin en yüksek seviyede olduğundan da emin olmalısınız. Bazı zil sesleri çalışma ortamınız için rahatsız edici olabilir.

En iyi telefon zil sesleri
En iyi telefon zil sesleri 2023 indir

Android tarafında üreticiler çok kuvvetli zil sesleri olarak çok farklı seçenekler sunabiliyor. Yine de klasikleşmiş eski telefon tarzı zil sesleri yine çok kuvvetli zil sesleri arasındadır. Bu konuda Google Play’de bulabileceğiniz yüksek sesli zil sesleri uygulamaları da mevcut. Deneyip keyfinize uygun bir zil sesi bulacağınıza eminiz.

Çok Hoş Telefon Zil Sesleri

Çok hoş telefon zil sesleri muhtemelen sağda solda duyduğunuz ve acaba hangi melodi diye düşündükleriniz olabilir. Bunun için Instagram gibi popüler sosyal medya ortamlarında çeşitli Reels videolarını inceleyebilirsiniz. Instagram’da Reels videolarının yanındaki müzikleri not edip zil sesi yapmak için ilk adımı atabilirsiniz. Telif haklarına saygı duyarak ve videolardaki müziği indirerek zil sesi yapma aşamalarında platformların bu konudaki tutumlarını incelemenizi ve aykırı bir davranışta bulunmamanızı tavsiye ederiz. En iyi telefon zil sesleri konusunda Apple’ın uygulama mağazası AppStore’da ve Android için de Google Play’de size çeşitli hazır zil sesleri sunan birçok uygulamanın mevcut olduğunu belirtebiliriz. Telefonunuza ve tarzınıza uygun bir seçeneği test edebilirsiniz.

En iyi zil sesleri
En iyi zil sesleri ve çok kuvvetli popüler melodiler

Zil Sesi Yapma Uygulaması İndir

Fikirlerinizden birisi zil sesi yapma uygulaması indir ve kendi zil sesini yap olabilir. Bu konuda size aşağıdaki uygulamayı önerebiliriz. iOS ve Android tarafında bu uygulamadan faydalanabilirsiniz. Komik zil sesleri ve farklı kategorilerde keşfedilmeyi bekleyen birçok zil sesi mevcut. Ayrıca bu uygulama ile cihazınızın hafızasında kayıtlı bulunan ses dosyalarını keserek kendi zil sesini yapmak konusunda yardım alabilirsiniz. Uygulamada ses açarak başlama, kısarak bitirme ve birçok ses dosyası için destek sunuluyor. Bunun dışında videodan zil sesi yapma konusunda da size yardım edebilir. En iyi telefon zil sesleri belki de kendi yapacaklarınızdır, neden olmasın?

Android zil sesi yapma uygulaması indir

iOS zil sesi yapma uygulaması indir

Telefon Zil Sesleri Remix

Söylediğimiz gibi Instagram telefon zil sesleri remix olarak sevilen seçenekleri bize sunuyor. Bizler de telefon zil sesleri remix olarak bildiğimiz ve sevdiğimiz bazı parçalardan size öneriler oluşturalım istedik.

İlginizi Çekebilir:  En Çok Kullanılan Emojilerin Anlamları (WhatsApp Facebook Instagram)

Beyoncé – Break My Soul

YouTube video

One Direction – Night Changes (TikTok Remix) 

YouTube video

Madonna Vs Sickick – Frozen (Fireboy DML Remix) [Official Music Video]

YouTube video

Clean Bandit – Rockabye ft. Sean Paul & Anne-Marie (SHAKED Remix)

YouTube video

Ludovico Einaudi – Experience

YouTube video

Gibran Alcocer – Idea 10

YouTube video

Alan Walker, K-391 & Emelie Hollow – Lily (Lyrics)

YouTube video

Zil Sesleri Türkçe

Zil sesleri Türkçe olarak da bulabileceğiniz birçok kaynak mevcut ancak burada yine telif ihlali yapmamanız gerektiği konusunda sizi uyarmak isteriz. Video indirip zil sesi yapmak veya ekran videosundan zil sesi yapmak doğru yöntemler olmayabilir. YouTube Studio’daki telifsiz prodüksiyon müzikleri bu konuda size ücretsiz seçenekler sunabilir.