Arama sonuçlarınız

1. Samsung Galaxy J2 kilitliyken Wi-Fi veya hücresel veriyi aktif etme

hayır biraz karmaşık bir durum içindeyken yeni bir şifre belirledikten sonra akıldan çıktı..(
  2. Samsung Galaxy J2 kilitliyken Wi-Fi veya hücresel veriyi aktif etme

:D bunuda 2haftadır Ankara'da araştırdık ama formattan başka bildikleri bir şey yok malesef.. o yüzden buraya yazdım belki usb hata ayıklama modunu açmayı yada internet bağlantısı kurmanın bir yolunu bilen biri çıkar diye :/ ...
  3. Samsung Galaxy J2 kilitliyken Wi-Fi veya hücresel veriyi aktif etme

usb hata ayıklama kapalı haldeyken odinden attınız yani? samsung usb driver yükledim ve kasanın arkasından farklı kablolar deneyerek taktım ama yine görmedi .odin programında <OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 0) hatası verdi ID: com kısmı boş görünüyor. kablolarda yada usb de...
  4. Samsung Galaxy J2 kilitliyken Wi-Fi veya hücresel veriyi aktif etme

usb hata ayıklama açık olmadığı için odin telefonu görmüyor malesef..
  5. Samsung Galaxy J2 kilitliyken Wi-Fi veya hücresel veriyi aktif etme

uzaktan Screen Lock ByPass uygulamasını telefona direk yüklemek istesek sanırım yine internet bağlantısı gerek buda işe yaramıyor:( bazı yerlerde internet hakkı bulunan bir sim kart takın denmiş böyle sim kartlar var mı ilk defa duydum! yani veri ağ modu açık değilken böyle bir sim kart ile...
  6. Samsung Galaxy J2 kilitliyken Wi-Fi veya hücresel veriyi aktif etme

Samsung J2 model telefonun şifresini bir süredir unuttuğumuz için ve içindeki verileri kaybetmemek adına bir çok yol denedik ama hiçbiri başarılı olmadı. en başta usb hata ayıklama kapalı ve gmail ile şifreyi iptal etmek istediğimizde telefonun internete bağlı olması gerekiyor lakin şifre...
  7. Samsung Galaxy J2'de şifre sıfırlama

o zaman twrp yi yüklemek çok zor görünüyor../ evet içinde çok önemli veriler var.. veri kurtarma merkezlerini araştırıcam..teşekkürler
  8. Samsung Galaxy J2'de şifre sıfırlama

samsung usb driver for mobile phones programı var onu indirip kurdum acaba yanlış mı yükledim..
  9. Samsung Galaxy J2'de şifre sıfırlama

farklı usb kablosu denedik ama birçok forumda usb hata ayıklama önceden açılmadıysa ve telefon şifreliyse açılmaz diyor..size göre samsung driverları yüklendiğinde görür mü bilgisayar?
  10. Samsung Galaxy J2'de şifre sıfırlama

samsung driverlarını indirdim, samsung kies de indirdim yinede görmedi .. telefon halen kapalı yani şifreli ve çözmek için bir yol arıyoruz ama yok:( wifi yada telefonun interneti açılsa sorun çözülücek..
  11. Samsung Galaxy J2'de şifre sıfırlama

yardımcı olacak kimse yokmu :( ?
  12. Samsung Galaxy J2'de şifre sıfırlama

Merhabalar, j2 samsung model telefon yeni oluşturduğumuz şifre unuttuk,şimdi twrp atmak için bilgisayara bağlıcaz ama görmüyor.odin programında <OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 0) hatası verdi ID: com kısmı boş görünüyor. bilgisayarın telefonu görmesi için ne yapabiliriz hiçbir...